Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan vagyok mérges a...

Jogosan vagyok mérges a tanáromra?

Figyelt kérdés

Olyan tanárról van szó, akivel szerencsére heti 1 óránk van.


A csapból is a bukaresti baleset folyik, és kérdeztee, hogy milyen klubbok vannak még itt a körzetünkben.

Elkezdtük felsorolni, de az egyiknek csak 1 kijárata van, így vészhelyzet esetén csak 1 kiút van.


Erre kiakadott, és elkezdett veszekedni hogy milyen hülyék vagyunk, nincs élettapasztalatunk, 15 évesek vagyunk, stb... ( 17 éves vagyok mellesleg. )


Vad diktálásba kezdett, majd azt mondta: " Tanuljátok meg, úgyse csináltok semmit otthon. "


Erre visszaszóltam, hogy én igen is dolgozom, és nem csak döglök az ágyban, amire azt mondta, hogy alap kötelességem.


Majd az iskolai kitűzőkre került sor, amit múlt héten vezettek be, mindenkinek viselnie kell, még a tanároknak is.


Erre ő elkezdett újfent veszekedni, és azt mondta, hogy hülyeségeket beszélünk. Majd azt mondta, hogy mi csak "diákok" vagyunk, ő meg tanár, neki jogai vannak, neki nem kell hordani azt a szart.


Felment az agyvizem, majd beszóltam neki: " A 80-as nettóddal neked több jogod van "


Itt kergetett ki, és adott egy egyest.


Soha életemben nem tegeztem még tanárt, és nem szóltam vissza, de most irtózatosan felforralta bennem a vizet.


A diákoktól diót kért, amiért cserébe + pontokat osztogatott, a fiúkat merőben lenézi, folyton arról beszél, hogy milyen megbízhatatlanok vagyunk.


Jogos volt a fellángolásom?


Amúgy tizedikes tanuló vagyok.



2015. nov. 3. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még fiatal vagy, nem tudod hogy mennyire lényegtelenek ezek a dolgok. Nehéz lesz állást kapnod, mert sajnos majdnem biztos hogy aki feletted lesz, az is s**gfej lesz. Örülj neki, ha csak ennyire...

A 80 nettó beszólásodról meg annyit, hogy kíváncsi vagyok mennyi lesz a fizud, ha kikerülsz a felnőtt életbe :)

2015. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Elegge bekepfelzt oehet ez a tanar, ha azt hiszi h ra nem vonatkozik az a szabaly hogy hordani kell azt a kituzot. Es nektek is vannak jogaitok nem csak a tanarnak. Sztem probald levegonek nezni, enkem is volt ilyen tanarom, de jobb ha te nem szolsz semmit inkabb.. Csak tanulmanyozd h hogy viselkedik aztan szolhatsz az igazgatonak ha amr durvabb vagy nem birod. Egyebkent egyest meg ilyenert nem adhat hanem a tudasodat osztalozza a jegyekkel.. Szval igen
2015. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Előre biztosítva van az állásom, és ezt önerőből értem el.

150 felett fogok keresni, és az évek alatt ez csak nőni fog.


Alaptalanul nem szólogatok be, soha nem is tettem csak most elborult a vizem.

2015. nov. 3. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit máshogy csináltam volna de csak még jobban kioktattam volna. Sztem jól cisnáltad és szolnod kéne igazgatónak, ofőnek és szülőknek.
2015. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak azt rontottad el, h nem a megfelelő formátumban és helyen tettél panaszt. Szüleiddel közösen kellett volna az igazgatónál panaszt tenni a tanár viselkedésére. Sajnos mivel beszóltál így neki is van most támadási felülete. De ha többen összefogtok, ki lehet csinálni, nálunk is elment egy félév után az a tanár, aki úgy kezdte az első órát h mi mind hülyék vagyunk és nem tudunk semmit:P

(Mondjuk ő simán mindenkit meg akart buktatni, szóval jól elrontotta mert mivel nem volt vesztenivalónk, nem fogtuk vissza megunkat:P)

2015. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Előre biztosítva van az állásom, és ezt önerőből értem el.

150 felett fogok keresni, és az évek alatt ez csak nőni fog. "


Mi az a munka? Elkezdek tanulni rá :D


Egyébként írásod első felében semmi kirívó nincs, és a kitűzős dolog sem egy nagy vitaalap...egyedül a diós és fiús bökte a csőrömet, de pont ezeket nem sikerült kifejtened.

2015. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Az egyik ismerősöm biztosít állást nekem, az iskolát csak a szüleim miatt csinálom.


A tanár felajánlott azoknak a diákoknak pluszpontot, akik diót hoznak neki. Ez lefizetés, amit a tanár enged. ( Véleményem szerint )


Nagyon feminista, minden mondatban amiben elhangzik a fiú vagy férfi szó, beleköt, hogy mi milyen rosszak, és megbízhatatlanok vagyunk.

2015. nov. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!