Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ráírja a tanáromra...

Szerintetek ráírja a tanáromra hogy sajnálom hogy megbántottam az őszinteségemmel? Mert mindig felfüggeszti a facebookját, és csak néha pár órára látom a facebokon . és hirtelen nem látom utána. Nem is értem:/

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 13:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És persze ez azóta van így amióta megírtam neki a véleményemet,azóta felfüggeszti,majd visszatér..ritán
2014. dec. 31. 13:40
 2/15 anonim ***** válasza:
Na és mi volt az a vélemény?
2014. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most azon van a hangsúly hogy írjak neki,hogy sajnálom,vagy hagyjam,mert nekem bűntudatom van,és nem tudom mit tegyek
2014. dec. 31. 13:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy, mi volt az a vélemény. Mindenesetre, ha tényleg megbántottad és sajnálod, érdemes ezt kommunikálni, de nem biztos, hogy face-en kellene. A témától függ.

Szóval így nehéz segíteni, hogy nincs konkrétum.

2014. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Legyen gerinced és állj elé szemtől-szembe, ne fészubkon írogass.
2014. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg, hogy

- nem firkálunk meggondolatlanul;

- a te "őszinte véleményed" nem biztos, hogy valóságot takar;

- tanár és diákja között mindig meglesz a függőség, ahol nem a diák a dirigens;

- lehet, azért függeszti fel lapját, hogy amikor nincsen a gépnél, mentesitse magát a hozzád hasonlóak véleményezésétől;

- szemtől szembe kérj bocsánatot, hogy lássad reakcióját, majd "irj rá" és tudasd mindenkivel, hogy megtetted.

.

Ha megbocsát is, feledni nem valószinű. Ahányszor rád néz, ha nem is érezteti sértődöttségét -ahogy jó tanárhoz illik,- feledni egy ideig biztos nem fogja.

Ha nem kérsz bocsánatot, ráadásul még bunkónak is tarthat.

.

Jegyezd meg:

"Ha beismered tegnapi tévedésed, azt bizonyitja: ma bölcsebb agy,mint tegnap voltál!"

2014. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én akartam vele beszélni,sőt az osztályfőnökömmel üzentem is,de jelzést se adott rá..
2014. dec. 31. 14:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén. És minket is. Ne tegyél ki percenként kérdést erről!
2014. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó akkor hagyom
2014. dec. 31. 15:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok,az aggódást teljesen megértem.Én beszélni fogok az adott tanárral,mert annak ellenére(vagy éppen ezért),mert fiatal,talán nem kellett volna semmit írnom neki.Sok lehettem neki.Most remélem,hogy nem fog se az osztállyal,se velem kicseszni!!!!!
2015. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!