Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha csúfolnak a...

Mit tegyek ha csúfolnak a suliban?

Figyelt kérdés

12/L

Igazából bajszosnak csúfolnak és mondják hogy bacit terjesztek és hogy akihez hozzáérek azt megfertőzőm meg hogy furán járok és undorítóan eszem... Elmondtam egy barátnőmnek és mondtam hogy ne mondja el senkinek de ő a LB jének elmondta aki röhögött. Szóval vannak barátaim de nincs LB m. Én tudom hogy hülyeség és már az ofőmnek is elmondtam de csak azt hogy bajszosnak csúfolnak.Infón a 2. Lettem aki kész lett és kinevettek hogy ilyen kocka vagyok.az egyik fiú beállította chatben hogy keep calm and bajszos. Egy másik meg egy szentet kellett rajzolnunk és rajzolt neku bajszot és kitűzte a hirdetőre. Egyszer meg a táblára egy bajszot rajzoltak és aláírták a nevemet.Máskor meg egy fiú akit minfenki szekál mert nyomi annak a széke aljára odaírták hogy i love you és egy smileyt rajzoltak bajusszal. Szóval szerinem regy hülyeség , de távolról télleg úgy látszik mindtha bajszom lenne... Akkor szerintetek tegyek rá alapozót? A szemőldöm meg sötét a hajam világos de csak hogy tudjátok hogy nincs bajszom. És olyan rosdz néptáncon is . Légyszíves! 12/L



2015. nov. 4. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha bajszod van, akkor kérd meg anyukádat, hogy vigyen kozmetikushoz, ő pedig legyantázza neked.
2015. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Szedd ki szemöldök csipesszel

Kicsit faj de ez a legjobb:) Ha csufolnak a sajnos van valosagos oka amin nekik js de neked is kell valtoztatnod.Szedd ki es lehet hogy abbahagyjak:)

2015. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szard le őket. Nagyon szánalmasak, ha annyira nincs saját életük, hogy veled foglalkoznak. Ha a fiúk szekálnak, az annak a jele is lehet hogy belédzúgtak :D. A legjobb amit tehetsz, hogy nem reagálsz rá, ha elkezdik, otthagyod őket. Egy idő után megunják, és abbahagyják. Ez az egész csak az ő alacsony IQ szintjükről árulkodik. És aki elmondja a titkaidat másoknak,és röhöh azon, hogy téged bántanak, az nem a barátod. Jobb egyedül, mint hamis barátokkal, hidd el.
2015. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ti vagytok a legjobb emberek a világon és pontosan azt fogom tenni amit mondtok . Köszönöm !!
2015. nov. 4. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
ki is lehet szőkíttetni,vagy van pl ilyen tollnagyságú szőrtelenítő is, elemmel megy. amúgy lehet,hogy pont úgy vetült rá az árnyék, de lehet, hogy egy pici bajszod tényleg van. ha olyan a megvilágítás, akkor a picit is észre lehet venni. ja és gyantázás után arcszeszezzed le, bár én nem a gyantázást ajánlanám, habár, ha a kozmetikus csinálja, akkor neki valszeg mindig van kéznél, és kellőképpen meg is tudja melegíteni. ja és ha te csinálod magadnak, akkor azért arcszeszezzed, hogy ne legyen utána a helye pattanásos. ismerek olyat, aki arcszesz helyett parfümmel csinálta. meg hát vízzel leöblítve utána is asszem jó.
2015. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nagyon bajszos, akkor csak a gyanta jó. Amikor én voltam ennyi idős, nálunk is volt ilyen szőrösebb lány, kiszőkítette a bajszát és a karját és csak még jobban röhögtek rajta, mert úgyis látszott, sőt szőkén szinte virított. A gyanta a legegyszerűbb, kb. 3 hetente kell ismételni és persze csipesszel is lehet szedegetni, ha két gyantázás között kinő néhány szál.

Amúgy nem feltétlen pártolom 12 éves lányok szőrtelenítését. De ha az én lányomon röhögnének a suliban a bajsza miatt, akkor biztosan legyantáztatnám neki.

2015. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon kedvesek vagytok!! Köszönöm szépen!
2015. nov. 5. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valakinek nincs bajsza, maximum nem látszik. De ha távolról látszik, akkor közelről meg még jobban látszik.

Nincs ezen semmi szégyellnivaló, minden lány bajszos tényleg. Én is gyantázom, bár nekem soha nem látszott nagyon, de zavart. A szőrtelenítés nem korhoz kötött, igaz, hogy fiatal vagy, de nyugodtan gyantázd le, ha zavar. Jobb lesz a közérzeted is tőle, pláne, ha már a csúfolás is megszűnik (bár számíts arra, hogy kb. 1 hétig majd azzal fognak piszkálni, hogy leszedted a bajszod) A szőkítést én sem ajánlom, mert csak rikítani fog.

Az alapozó nem segít rajta semmit, ha bénán teszed fel, akkor csak még jobban felhívod rá az emberek figyelmét.

Mindenképpen szedd le.

2015. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. nov. 8. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Én visszacsúfolnám.

Vagy a csúfot átalakítanám dícséretté!

Ne szólj bele a felnőttek dolgába!

Akinek bajsza van az már felnőtt!

A pelenkásoknak nincs bajsza!

Nektek van bajszotok? Nem? Akkor még pelenkások vagytok.

_______

Az egyik füleden be a másikon ki!

Én voltam az iskolában 8 éven át a leg népszerűbb leg rettegettebb diák. A tanárok szemében a leg intelligensebb és a leg okosabb. Most milliomos vagyok pedig a suliban reggelire nem tellett! Légy okos járj könyvtárba olvasni és sokra viheted!

2015. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!