Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! 13 éves vagyok és...

Segítség! 13 éves vagyok és eléggé súlyos vagyok és, persze a suliban is csúfolnak úgy hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyjál le. Gondolom, édesanyád partner lehet benne, tőle kérj tanácsot.
2013. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És kérlek tippeket adjatok hogy hogyan fogyjak le.
2013. ápr. 5. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Dietetikus tanácsát kell kérni. Amúgy semmi lisztes, és semmi cukros. Csodákra képes a szénhidrátszegény kaja.
2013. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát utolsó válaszolóval igen erősen egyetértek.


Csak azt vetném fel, hogy a dietetikusoktól elég ritkán hallok hasonlókat. Ők mindenképpen nyomatni szoktak valami keményítőben gazdag ételt, napjában többször is. Ha nem tennék, szinte már egy rossz szavam sem lenne rájuk.

2013. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm elment dietetikushoz, 110 kiló volt. Most 90 kiló, mert azt eszi, amit a dietetikus ajánlott neki. Ja, és még terhes is ráadásul, és sosem volt ilyen jól, mint most.
2013. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ehhez a lehető legobjektívebben azt tudom hozzáfűzni, hogy jobb egy dietetikus által felírt diétával, mértékkel enni mint ugyan hasonló kajákat jó magyar szokás szerint enni, de mértéktelenül.


Mindig hangsúlyozzuk az élelmiszerek minőségének fontosságát, és ez persze fontos is. De egy dietetikustól kezdve bárkinek igaza lesz, ha azt mondja egyél kevesebbet, és fogyni fogsz.


Ehhez az is hozzá tartozik, hogy vannak hormonális betegségek, nem is ritkák és ott nem működik az, hogy kevesebbet eszik az ember és fogy is. Szerintem szélsőségesen az egészséges táplálkozás mellett szükséges kiállni, és ebben nem tudok egyetérteni a mai dietetikusok többségével (az ő képzésükben más a jó, más az ártalmas mint az én képzésem és tapasztalataim szerint). De ez nem baj, az egyetnemértésből előremutató eredmény is születhet.

2013. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sebikori100 válasza:
sztem minden nap mozogj 1-1,5 órát és úgy menni fog én pl minden nap lesétálok 5-8 km-et és 89 ről 85 kg-ra fogytam 2-2,5 hét alatt
2013. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!