Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot adhatnék egy...

Milyen ajándékot adhatnék egy hipszter fiúnak?

Figyelt kérdés
Karacsonyra húztunk nevét,hogy kit ajandekozzunk meg az osztalybo és én egy nagyon elvont,zenesz,jól rajtoló hipszter fiút húztam.Mit adhatnek neki ajándékba?valami nagyon jót szeretnék.

2015. nov. 6. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A hipszterséghez nem értek. :) Én egy zenész osztálytársam szülinapjára egyszer gitár alakú kulcstartót adtam, kissé szebb fajtát, nem ilyen 200 forintosat, láttam, hogy tetszett neki, feltette a táskájára. Amit még tudok javasolni: gitárpengető, CD, bandás póló,
2015. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg zenetörténeti könyvet. A Jávorszky Béla Szilár - Sebők János - féle nagyon -nagyon jó, de baromi drága is. Esetleg egy-egy bandáról írt könyvek, vagy a Rolling stone magazin híres zenészekkel készített interjúit pár éve kiadták könyvben.
2015. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csokit
2015. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi az hipszter?


ez is olyan gagyi divat dolog mint a swg ?:D

2015. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hipszter akkor biztos szereti a képregényyeket, vegyél neki egyet, vagy valamit a fixijére.De a gitárpengetö is menö lehet, vagy valamit a hangszeréhez amin játszik.
2015. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!