Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot adhatnék a...

Milyen ajándékot adhatnék a tanáromnak pótvizsga után?

Figyelt kérdés
Sajnos buktam matekból, az tanárom viszont ennek ellenére is nagyon rendes volt, nyáron foglalkozott velem és segített felkészülni a pótvizsgára, ami jövőhéten lesz. Nagyon hálás vagyok Neki, mert igazából meg se érdemeltem, mondhatta volna, hogy ha ilyen buta voltam akkor oldjam meg magamnak vagy fizessek külön tanár, de szinte ő maga ajánlotta fel a segítségét. Szeretnék Neki adni valamit majd a vizsga után. Viszont kicsit egyedibb valamit mint egy doboz bon-bont, vagy egy tábla csokit. Van valami ötletetek?
2015. aug. 18. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a tanár nő!:)
2015. aug. 18. 19:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mázlid van,mert téged olyan tanár buktatott meg aki kedvel,én meg megszívtam,mert olyan buktatott meg aki utál..
2015. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
angolból buktam
2015. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na jó, ez így kicsit viccesnek tűnik, hogy annak a tanárnak akarok ajándékot venni, aki megbuktatott mellesleg, sokaknál biztos felmerült a kérdés, hogy ha ilyen jófej velem egyátalán miért buktatott meg?! Most itt teljes mértékben én voltam a hibás, nem volt mire kettest adnia, év végén már nem tudtunk mit összehozni.

Egyébként sok sikerült Első válaszoló!

2015. aug. 18. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire behatároltak az anyagi lehetőségeid. Én (ha lenne rá pénzem) fizetnék neki egy wellness hétvégét.

De szerintem ez kicsit drága lenne. Mi a hobbija? Mit szeret? próbálj meg ebbe az irányba elindulni. Ha szereti a borokat, akkor valamilyen jó minőségű bort, ha szereti a legot és a gyűrűk urát, akkor szauron tornyát legoból. Ilyesmikre gondolok.

2015. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!