Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó ötlet lenne beszélni vele?

Jó ötlet lenne beszélni vele?

Figyelt kérdés
Az első évemet szakközépben máshol töltöttem. Ezalatt az idő alatt egy végtelenül jófej és nagyon intelligens magyar tanár úr tanított. Volt alkalmunk beszélgetni és olyan "kedvenc" voltam. Mikor eljöttem az iskolából, utolsó nap beszéltünk, hogy miért, hogyan, hova és mennyire sajnálja, mert értékes tanulóból kevés van már. Azóta összefutottam vele egyszer-kétszer a könyvtárban és jó kedvvel csevegtünk. Majd felköszöntöttem egy alkalomkor facen és kissé túlzásba esett. Máshonnan is hallottam hogy amióta nem vagyok ott, letört, depresszív. Kétszer is felajánlotta hogy egyszer sütögethetnénk de mindig óvatosan kitértem az ilyenek elől. Ugyanakkor lenne kedvem beszélgetni vele de nem akarom adni alá a lovat ha esetleg más szándékai lennének mint nekem. Egy kávé beleférne?

2015. nov. 10. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. nov. 11. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beleférne, ahogy látom, neked sem lenne annyira ellenedre. Egyébként csak kíváncsiságból - fiatal?
2015. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idén tölti be a 40et vagy 41et.
2015. nov. 11. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne láss többet a dologba, kedvelt, mint egy diákot, ennyi.

egy tanár

2015. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!