Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám szépen megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám szépen megmondani egy lánynak, h nem akarok vele tovább beszélni/írni? Szerelmes vagyok belé, de ő barátságot akar amit nem szeretne elrontani. De nekem ez így nem fog menni mert szeretném elfelejteni. De megbántani se szeretném, ötletek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

mondd meg neki nyíltan.

Szerelmes vagyok beléd és nem szeretnél vele tovább időt tölteni mert úgy érzed, hogy ő ezt nem viszonozza, és bármennyire rossz neked ez meg kell tenned mert nem akarod magad kínozni.

vagy megérti, vagy bevallja, hogy ő is szerelmes beléd.


és boldogan éltek míg meg nem haltok :)

2013. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudja már ,h szeretem és szerintem ő is érez valamit, de nem szeretné elrontani a kapcsolatunkat. De igazad van, nem szeretném magamat kínozni. De megbántani se őt, nem tudom ,h fogadná ha elmondanám neki.
2013. máj. 24. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj, lehet örülne neki, hogy végre nyíltan kimondod.


de magaddal szúrsz ki ha nem akarod megbántani, mert csak őrlődni fogsz. az meg nagyon nem jó, tapasztalatból mondom.

veszteni nem fogsz:

Vagy igent mond neked vagy megszakad a kapcsolat( de ekkor legalább nem őrlődsz)

2013. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De már bevallottam neki ,h szeretem. De ő továbbra is csak barátságot szeretne, de ez nekem már így nem megy.
2013. máj. 24. 22:18
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
magadat ne nyomorítsd meg ezért. Ha nem egy önző dög, meg fogja érteni. Aztán ha kis idő eltelik és csillapodnak az érzelmek, lehet újra barátkozni. Vagy barátság vagy szerelem. Nyilván az lenne a legjobb, ha ez mindig együtt járna, de hát az élet nem egy disney film.
2013. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alicecsajszi válasza:
Magadat ne nyomorítsd mond meg neki hogy: szerelmes vagyok beléd de hâ te ck barátságot akarsz akkor jobb hâ hagyuk az egészet és többet nm beszélgetünk.
2013. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!