Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Úgy gondolom, hogy ma az...

Úgy gondolom, hogy ma az átlagnál is sértőbb dolgot mondott az egyik tanárom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sétáltam a folyosón, mikor pont mögöttem jött. Megkérdezte, hogy sportolok-e valamit.

Én meg mondom, hogy a napi öt tesit - b*sz*d m*g - de amúgy semmit.

Erre beszól, hogy kéne, mert lassan a csípőm válszélességű lesz.

Kopni nyelni nem tudtam.


161 centi vagyok, 54 kiló, és 94 centi a csípőm. K*rv*ra nem azért, mert dagadt hájas állat vagyok, hanem azért, mert olyan széles a csípő csontom, és a fenekem se kicsi.

Bevallom, hogy van egy kis hasam, de nem a halálos, fúj de disznó vagy méretű.

Kicsit homokóra vagyok.


Mi jogon szólógat be nekem, egy 190 magas jeti, akinek olyan a testalkata, mintha egy hatalmas fatörzsre ráragasztottak volna két k*b*sz*tt kosárlabdát?!

(nő)

14/L


2015. nov. 11. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Meglehet tetszettél neki és ez volt a bók.
2015. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Mind ketten szánalmasak és felszinesek vagytok.

Ne érdekeljen.

2015. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De most... egy nőről van szó...
2015. nov. 11. 18:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam szánalmasnak, és felszínesnek attól, hogy leírtam, hogy ő milyen testalkattal szól be nekem, úgy, hogy teljesen átlagos vagyok.
2015. nov. 11. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is jó bunkó volt. Még ha tényleg olyan kövér lennél, akkor se lenne hozzá semmi köze, én szerintem megmondtam volna neki ott helyben, amit irtál az alakjáról XD
2015. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tanártól különösen sértő, ha én lennék az igazgató, és a fülembe jutna, minimum fegyelmi, de talán repül is. A tanárnak példát kellene mutatnia, nem pedig hatalmi harcot játszania (sokakat pont a dominanciára való vágy vezérel tanári pályára, mert ott végre kiereszthetik a hangjukat - ez önmagában nem baj, amíg uralkodnak magukon). Ráadásul abban a korban vagy, amikor ezeket az értékeket tartod fontosnak, egy tanárnak tisztában kellene lennie ezzel. Szerintem ne is hagyd magad, szólj a szüleidnek.


"De most... egy nőről van szó..."

Először is: 14 évesen még ne beszéljünk erről (nőnek, férfinak lenni nem csak tetszetős létállapot, hanem felelősség is), de tudod mit: legyen igazad; nő. De számít az? A nő gyenge, meg kell védeni? És ha senki nem védi meg, el van veszve; ha nem jön a kondáslegény, felfal a sárkány? Ne áltasd magad ezzel, védd meg magad. Aztán ha melléd állnak, az még jobb; de nem vagy ráutalva a "férfira". Ha hagyod magad, és mástól várod a segítséget, te magad ismered el a felsőbbrendűségét.


Egyébként a széles csípő (homokóra) abszolút nőies testalkat. Ha megnézed Rubens festményeit, az ő korában aztán igazán husi nők voltak az ideálok. A vékony nő csak a mai korok divatja. De jobban jársz, ha nem akarsz a divatnak megfelelni, mert egyfelől a tanárodnak adsz igazat, másfelől egész életedben azért fogsz küzdeni, hogy azzá legyél, ami nem vagy. Na, akkor tényleg felszínes leszel (most nem vagy, már csak azért sem, mert még nem alakult ki a teljes egyéniséged, szellemileg ugyanúgy fejlődésben vagy, mint biológiailag).

2015. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
23%

Téged se az eszedért szeretnek, mi?

Mondjuk a testedért se, mint az kiderült...

2015. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A testnevelőtanárok nagy átlagban ilyenek, tisztelet a kivételnek. Imádnak beszólogatni, a saját tárgyukat mindennél fontosabbnak tartják, és a kispadon ülve dirigálnak. A homokóra alkat teljesen normális, nőies, gondolom, a tanárnőd szemét pontosan ez szúrja, ha ő maga hirdetőoszlopra hasonlít.
2015. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!