Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy nem csúfoljan...

Mit tegyek, hogy nem csúfoljanak azért mert nem vagyok jó matekból?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy az osztálytársaim matekon állandóan piszkálnak mert nem mindent értek. Sokszor mondják azt, hogy űr van az agyam helyén és, hogy hülye vagyok. Ezért ha a tanár megkérdezi. hogy ki nem ért valamit akkor is csak félve teszem fel a kezem. De akkor is van, hogy a tanár leordít, hogy "mit nem lehet ezen érteni!" De van, hogy egy anyagot is 1-2 napig veszünk. A szüleim is kezdenek az Osztályfőnökre (Ő tartja a matekot) idegesek lenni. De mit tegyek, hogy nem csúfoljanak azért mert nem vagyok jó matekból?

2015. nov. 11. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát lehet h diszkalkuliás vagy

Vagy járhatnál matektanárhoz

2015. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

1:

Én is hasonló helyzetben voltam tudás szintjén matekból, de nem betegség, vagy..... egyszerűen nem jó rá a feje.


Kérdező:

Tapasztalatból írok neked. Amit a tanár enged, azt teszi a diák. Ha a tanár rád szól órán, méghozzá nem is segítőkész feléd, a diák látja és jobban piszkál, mert úgy véli, veled lehet, mivel engedve van a nagyobb rangú részéről. Ha a tanárod olyan lenne, hogy nem hagyná, akkor nem piszkálnának.

Én javaslok külön matektanárt. Illetve azt, hogy a szülők a kedves matektanárhoz tegyenek egy látogatást, hogy szépen szálljon le rólad.

Ha jobban fogja csinálni, jobban fogják a diákok is, majd rá akkor a többi tanár is.... Ha eldurvul, akkor iskolaváltás, de elsőnek mindenképpen a szülők és külön tanár.

2015. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Matek tanárod élve elégetném, ahogy oszt társaidat is miután megkínoztam őket. Szánalms férgek, csotányok.

Ne foglalkozz velük. Ha érteni szeretnéd nyugodtan tedd fel a kezed.

Volt ismerősöm akinek 18 éesen 165ös IQja volt( ez 21 éves korra több mint 180-ast jelent).

Ő 11. sztályig full kettes volt matekból.

Matek csak egy része a logikának, logika csak egy része agyi szintnek. A hülyeség pillanatnyi állapotfüggő.

Max butának csúfolhatnak de leírtam, miért lenne oktalan( ahogya az is amikor csinálják).

Realizáld át helyzeted és ne foglalkozz akaratosan ártani akaró, negatív személyiségü emberekkel. Az ilyeneket kikéne írtani, nem hogy foglalkozz ezeknek a véleményükkel.... Szüleidet hergeld fel, bemennyenek és beszéljeek igazgatóval.

Sok sikert.

2015. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 12. 18:00
 5/5 anonim válasza:
hanyadikos vagy? Én eléggé jó vagyok matekból, ha gondolod szivesen segitek igy interneten keresztül.
2015. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!