Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 21 éves vagyok lehetek csillag...

21 éves vagyok lehetek csillagász ha egy kicsit hülye vagyok matekból?

Figyelt kérdés

#csizud
2014. júl. 12. 12:52
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Elnézést 26 éves vagyok!
2014. júl. 12. 12:54
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ahhoz kiválónak kellene lenned matekból és fizikából is.
2014. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

5-nek kéne lennem?? hülye vagy?

fizika meg jól megy

2014. júl. 12. 13:00
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Feltettél egy kérdést, miért kell lehülyézni aki válaszol rá, és esetleg az neked nem tetszik? Mellesleg tökéletesen igaza van. Az hogy minimális pontokkal be lehet kerülni fizika szakokra az csak azért van, mert nem sokan jelentkeznek, de aztán úgy dobálják ki azt aki nem oda való, hogy pislogni sincs ideje.

Van egy rossz hírem, a csillagászat nem abból áll, hogy távcsővel bámulod az eget és szép képeket nézegetsz. Rettentő összetett és bonyolult számításokból áll. Szóval, ha csak "kicsit" is hülye vagy matekból, nem vagy oda való. Ez van sajna, bocs hogy összetöröm a kis lelked.

2014. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Na ne mond ,én nem távcsővel szeretném nézni a csillagokat mert nem az a oldala érdekel a csillagászatnak..

Én a bolygók felépítésével szeretnék foglalkozni.

2014. júl. 12. 13:17
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Látom átment a lényeg.

Na mindegy, engem aztán őszintén nem érdekel, hogy mit csinálsz, csak aztán majd ne sírjál, ha pofára esel.

Amúgy rinyálás helyett tessék elkezdeni veszettül tanulni a matekot/fizikát, gyakorolni minden egyes nap, esetleg tanárhoz járni. Ha eltökélt és szorgalmas vagy, bármi sikerülhet. De ilyen hozzáállással, hogy "hát hülye vagyok a metekhoz, ez van beletörődtem" nem fogsz elérni semmit.

2014. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
De nem vagyok jóba a matektanárommal sajnos,az elején nem akart segíteni nekem,de most tanába néha beszól utána kedves,így nem tudok koncentrálni az órán se miatta.
2014. júl. 12. 13:29
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben 26 évesen először az alapvető emberi viselkedést próbálnám elsajátítani. Utána jöhet az atommag fúzió és a többi....
2014. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom ,nem tudom elviseni ha bunkóznak velem,de ok nélkül persze.
2014. júl. 12. 13:40
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ilyenekkel, mint te mindenki ok nélkül bunkózik.
2014. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!