Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez elég fura. Szerintetek?...

Ez elég fura. Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam,(bukott) és már nem szűz.(14 éves)Nos,elvesztette,a lányról annyit,nagyon szegény,hanyag,tetves,és ki volt közösítve/ki van.Viszont..Pár hónapja nagyon rossz társaságba keveredett (nem is csodálom),cigizik,piál,lóg a suliból,de még mindig mrg van benne a régi énje.(Aki beleköt visszabeszél,nem hagyja magát,aki kedves,az előtt megnyílik.)Most ahogy ő elmondta nekem,úgy mondom én is el.Nos..Elvileg náluk aludt egy fiú (12éves max.),és az este folyamán odament hozzá,majd elkezdett vetkőzni,és amikor már ,,benne" volt,akkor ébredt fel.Aztán kiderült hogy a srác bele is csinált.Ez volt harmincadikán.Az osztályban elkezdtek keringeni a pletykák (mert nem csak nekem mondta el),hogy biztos terhes,mert mintha nagyobb lenne a hasa.Aztán (ő ezekről a pletyikről nem tudott) kérdezésre elmesélte,nem védekeztek.Mindez pénteken történt,majd szombaton írta rgy osztálytársamnak,hogy baj van,szerinte terhes,mert annyira rosszul van.A barátnőm mondta,vegyen tesztet,de a lánynak nincs rá pénze..El fog menni orvoshoz.

Nos erről véleményeket szeretnék..

Mit csináljon az alany?Megérdemli,ő kereste?

Nekem erről elég rossz véleményem van,de nem akarom belekeverni,mondjátok el ti is mit gondoltok.



2015. nov. 16. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy még babáznia kéne, nem már. Amúgy kamuzik a kiscsaj, de nem értem ebben mi a "menő", hogy ilyenekkel vág fel -.-
2015. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Van egy lány osztálytársam,(bukott) és már nem szűz.(14 éves)Nos,elvesztette,a lányról annyit,nagyon szegény,hanyag,tetves,és ki volt közösítve/ki van." Ennek valószínűleg családi okai vannak, nem figyelnek rá. Épp elég baj ez neki, plusz ti is szekáljátok. Persze hogy rossz társaságba keveredik, ha ott megtalálja a számításait. Ettől függetlenül, ez nem egy jó dolog.


Én azt nem értem, hogy ha már felébredt, miért nem küldte arrébb a gyereket? (Nincs idézőjel, nekem egy 12 éves még gyerek.) Ha már nem védekeztek....Költői kérdés, gyanítom mi lehet az oka.


Hogy az alany mit csináljon? Jól teszi, hogy orvoshoz megy, viszont ez a helyzet, hogy "hopp terhes lettem" nem csak a szegényebb társaságokban fordul elő..a módosabb de buta libuskák is ugyanúgy bekapják a legyet.


Ez a véleményem.

2015. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok,ha nem hiszed el magadra vess.
2015. nov. 16. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy leírtad,mit gondolsz!^^
2015. nov. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!