Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Év végére lehetek ötös ha...

Év végére lehetek ötös ha most kb 2-3-ra állok?

Figyelt kérdés
7.osztály
2015. nov. 18. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Félévkor 3.00-nak meg kell lennie, és onnantól csak 5-öst szerezni. Mert legfeljebb 2 jegyet tudsz javítani.
2015. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ez ilyen szabály vagy hülyéskedsz?

Mert átgondolva tényleg tőlem függ adolog és nem vagytok jósok :D

2015. nov. 18. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mostantól csak 5-eid lesznek akkor lehetsz.
2015. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, tényleg csak két jegyet lehet javítani, és az is elég ritka... bár tantárgytól is függ, ha könnyű (mondjuk akkor nem állnál 2-3-ra), akkor nem lesz nehéz javítani...
2015. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát reálisan nézve nem, még hármasból se. Egész éves teljesítmény alapján értékelnek, nem nulláról indulsz félév után se.

Ki tudod számolni, hogy hány jeles dolgozat és felelés kellene hozzá - ha nem bukást tervezel matekból, akkor ez nem okozhat nehézséget. :D Jó dolog az, ha javítani akarsz. De maradj a realitás talaján.

2015. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

XD

Inkább élj, mint errepocsékold időd, energiád.

2015. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát.. Még nincs fél év se, szóval szerintem 4-re feltudom hozni mert általában jófejek a tanárok és engednek felelni.

Töriből állok nagyon rosszul meg irodalomból ( fizikából utoljára pl 5,,-t kaptam :D).

2015. nov. 19. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez elég rossz, pont ezek (történelem, magyarra gondolok ^) számítanak bele év végétől már a felvételibe (de felvételin a fel tudom (+főnévi igenév)-ot és társait ne írd egybe :D).

4-esre viszont egyszerű felhozni, főleg, ha látják az igyekezetet. Attól is függ, hogy 2-esről, vagy 3-asról akarod felhozni, ha 2-esről, év végén ne számíts 4-esnél jobbra...

7. első félévében 4-es voltam matekból, azelőtt csak 3-as voltam, év végére pedig sikerült összehozni az ötöst (reméljük, hogy most is sikerül). Az is előny, ha nem utál a tanár...

2015. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!