Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha félévkor 3-ast kaptam,...

Ha félévkor 3-ast kaptam, attól még év végén lehetek 5-ös?

Figyelt kérdés

Félévkor 3-as leszek bioszból, mert az utolsó dolgozatomat eléggé elrontottam, és így lecsúszott az átlagom. Viszont ha a második félévben csak 5-öst kapok, akkor lehetek 5-ös év végén?


11.-es vagyok.



2014. jan. 10. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyne lehetnél:)
2014. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, csak ne 2. félév végén kezd el teperni, hanem már most feküdj rá a bioszra! :)
2014. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a tanároddal kell megbeszélned, csak ő tudja a választ. Mindenekelőtt megkérdezném tőle, hogy ezt a témazárót hogy lehet javítani annak dacára, hogy most vége a félévnek, mert akkor az év végén már figyelheti a javított jegyet.
2014. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most valamennyire megnyugodtam akkor. :)


Mindenképp terveztem, hogy beszélek vele erről, akár plusz munkákat is vállalok, csak nagyon kéne. :( Igaz, hogy az idei év végi jegyek még nem számítanak bele a továbbtanulásba (11.-es vagyok, de tulajdonképpen 10.-es, nyelvi előkészítős voltam), de azért megnézhetik a korábbi jegyeimet a szükséges tantárgyakból. No meg imádom a bioszt, csak ennél a tanárnál elég nehéz jó jegyet kapni. :)


Egyébként ezt a dolgozatot konkrétan nem lehet kijavítani, nála nincsenek javítódolgozatok. Maximum önként felelések, házi dolgozatok, jó témazárók. Nem sokára úgyis tartunk majd előadást a barátnőmmel, arra meg ad jegyet, rendszerint csak 5-öst, tehát azzal együtt már eggyel beljebb vagyok. :) Remélem, sikerülni fog!

2014. jan. 10. 20:49
 5/6 polarbeer ***** válasza:

Szerintem tudsz plusz feladatokat csinálni plusz ötösökért. Pl. jön a tavasz, rügyes, leveles ágakból össze tudsz rakni egy igényes préselt herbáriumot, vagy tudsz csinálni egy kis rovargyűjteményt is. Csak előtte kérdezd meg, hogy értékelni fogja-e, ha ebbe energiát fektetsz be.

Ha ő és, te is úgy gondoljátok, hogy okés, akkor tudok könnyen gyűjthető, nem védett fajokat javasolni, és ha kell, tudok segíteni a meghatározásban is. :)


Üdv.:

polarbeer

2014. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Nagyon szépen köszönöm, majd megkérdezem, és szólok, hogyha rábólintott. :)

2014. jan. 12. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!