Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig mindenki csak engem...

BabyBatKurumi kérdése:

Mindig mindenki csak engem piszkál?

Figyelt kérdés

Osztálytársakkal annyira nincs baj, csak nem foglalkoznak velem és Halálnak hívnak a GothicLolita stílusom miatt.

A tesi tanárral van folyton bajom, miatta sokszor kihagytam a tesit, hétfőn azért bementem és egyből megaláz az egész osztály előtt, +köröket is futtatott velem, mert mindig kitalál rá vmi okot h szívjak, mindig az én fejem szedi le,már szinte bújkálok előle h elkerüljem a megalázkodást...mit tegyek?



2015. nov. 19. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Rákerestem erre a ghiticlolita dologra.Elég különc mégis mit vársz?Ha nem jársz bebaz órára még jó hogy szopatni fog.Láttad volna az én tanárom.Fussál télen, kint a jeges pályán, táskával.Ha kicsit szolidalizálnád magad előbb utóbb abbamaradna a szivatás.Én legszívesebben karddal az oldalamon mászkálnék és levágnám aki szembe jön és nem szimpi...de nem teszem.
2015. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bakker, bohocnak oltozol es csodalkozol hogy baxogatnak :)
2015. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólj ofőnek, igazgatónak, szülőknek.
2015. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2015. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Firedoom ***** válasza:

Fogadni merek, hogy animes vagy es onnan jott a stilus. En sajnalom, hogy nalunk nincsenek ilyenek. Szerintem cuki.

Adjak remélhetőleg hasznos tanácsokat is? Megpróbálok...

Rocker vagyok, egy ideig baszogattak vele, elmult. Nalam röviden Ennyi a helyzet. Ezt ajanlom neked is: Stilusodon senki kedvéért ne valtoztass. Vagy megszokják vagy megunják a kotozkodest. De ha holnaptól egyszerű polo+farmer vagy egyéb tok átlagos ruhában mennel suliba akkor sem lenne vege az eddigi szivatasoknak.

Heti 5tesi miatt kénytelen vagyok +2 nulladikra jarni es az ottani tanar egyszeruen "imád" engem (Ehhez lehet, hogy hozzajarultam, de ez részletkérdés). Nagy perverz a fazon es a fiúknak ad valami feladatot mikozben a lányokat figyelgeti (a legtobb nagy sajnálatomra mar átment masik csoportba...). Lenyeg a lenyeg: Adhat barmilyen feladatot azt megcsinálom. Nem a fizikumom miatt, hanem csak kitartasbol. (meglehet bukni tesibol, mar volt ra pelda). Csinálj meg mindent amit mond es máskülönben ne szólj hozza. Ha túlzásba vinne akkor szólj az osztalyfonoknek.

Kulon köszönet a videós valaszolonak! Egy ilyen fárasztó nap utan jo kis kikapcsolódás volt az az 5perc. Mondantonkent változó stilus, az a harag ami a szavaidbol jon, amirol beszelsz... Micsoda empátia amivel belekepzelted magad a kedves kerdezo helyzetébe!

18/F

2015. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítõ válaszokat, mostmár minden rendbejött, legalábbis ìgy érzem
2016. máj. 24. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!