Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csendes vagyok és mindenki...

Csendes vagyok és mindenki piszkál ezért, hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
Elég csendes vagyok, a suliban is csak akkor beszélek, ha muszáj, ezért sokan beszólnak és kinevetnek. Persze a néhány barátommal, vagy olyan emberekkel, akiket régóta ismerek, más a helyzet, velük sokat beszélek. De amúgy idegenekkel, vagy olyanokkal, akiket nem nagyon ismerek, nem tudok és nem is szeretek. Néha még a családommal se, ők is viccet csinálnak a csendességemből vagy hatalmas problémának tudják be.
2014. márc. 26. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert gondolom képtelen vagy teljes mondatban válaszolni, ha érdeklődik valaki és ez egy idő után unalmas.
2014. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Amúgy meg képes, vagyok. Sőt, ha hiszed, ha nem, vissza is kérdezek.
2014. márc. 26. 15:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, a képes után -1 vessző.
2014. márc. 26. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A változás az élet része, de amíg egy problémánál leragadsz addig nem éled az életed. Ha elfogadod, hogy csendes, vagy és ezt a létállapotodat megéled, az élet majd olyan szituációba visz, hogy változzanak körülötted a körülmények, és ez változást fog benned is előidézni, de ismétlem megint, csak akkor ha őszintén meg tudod élni azt aki igazából te vagy, a szíved mélyén, és nem a megfelelni kívánó egódat akarod tovább erősíteni.
2014. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!