Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon felidegesített a...

Nagyon felidegesített a tanár, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Témazárót írtunk és mára javította ki. 60%-os lett és pont 60%-tól 4-es. Örültem is neki mert a múltkorit elszúrtam és az 2-es lett. Aztán viszem ki bediktálni erre meg elkezdi, hogy de nagy szerencsém van meg hogy biztos puskáztam és erre kérdezett 3 dolgot amiből 1-re tudtam válaszolni. Erre mondja, hogy maradjunk a 3 asnál, de szerinte még annyira se tudnám magamtól. megírni.

Én ezt nem szeretném annyiban hagyni mivel mit gyanusítgat, hogy biztos puskáztam meg kérdésekkel leront doga után? Én krvára nem értem a fizikát ezért csak bemagolom jó ha 1 napig tudom utána... meg mástól érdekes nem kérdezett csak nekem nem hitte el. Diszkrimináció és még az önérzetemet is bántja. Anya is kiakadt.

Nem akarom hagyni magam. Ofinak gondoltam szólni csak félek, hogy a kollégáját fogja védeni vagy majd utána még jobban kibszik velem ez a...


2015. nov. 26. 16:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%

Szánalmas vagy, már bocs.

60%tól négyes? És akkor hány százalék a kettes, 20?

Kisegítő iskola, lol. :D

2015. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem feküdj rá a nyelvekre, és akkor még talán kimehetsz külföldre takarítani. Ennél nagyobb karriert nem jósolok neked.
2015. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%

Első válaszoló!A doga százaléka az összpontszámtól függ szóval lehetnek eltérések.Ne legyél már ilyen hülye!


Kérdező,szerintem állíts magad mellé osztálytársakat,akik ha osztályfőnöki órán felhozod ezt a témát melléd állnak és tanúsítják,hogy nem bánt veled igazságosan a tanár.Ezt a barátaiddal akár előre is megbeszélheted.

2015. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
19%
Esküszöm nem akarlak bántani, de ha ennyire nem érted a fizikát, hogy másnapra elfelejted, akkor miért is nem örülsz a 3-asnak? Simán megtehette volna, hogy beírja a 4-est, meg az 1-est, mert ugye spontán feleltetett, de mégsem tette. Így jobban jártál. Én ilyen esetben amúgy örültem, hogy nem húznak meg, nemhogy még felháborodjak egy hármason.
2015. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%

3-madik......... A doga százaléka mindíg adott,hogy pl 75%-tól négyes... A 10 pontos dolgozat is 75%-tól négyes,és a 45 pontos dolgozat is..

Ne legyél már ennyire aluliskolázott autista...

2015. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%

Miért, szerinted ha 60% a négyes, hány százaléktól lehet kettes? 50? Valószínű...

De mondom, nincs ezzel baj, nem lehet mindenki értelmes, de akkor legalább ne pampogjon a hármasa miatt. Bemagolta? Hát, gratulálok neki! Érettségi után majd elmehet telefonkönyvnek. :)

2015. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Gimi és egyébként meg nem a fizika tudásomat kell nézni amúgy sem ilyen irányba fogok menni, hanem hogy igazságtalan és egyszerűen az igazságtalanságot én nem tudom eltűrni. Persze jó nekem a 3-as is, de ha egyszerűen 4-est írtam ne akarjon már kcsög módon 3-ast adni főleg úgy, hogy piros jegy és 2-3 között állok és jól jönne, hogy 3 as legyek évvégén. Feleltetni meg nem szokott. Remélem így érthető minden.
2015. nov. 26. 17:10
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Jó, akkor a dogád négyes, a felelésed egyes. Így valóban igazságosabb. Így már elégedett lennél?
2015. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Most ezen mit idegeskedsz ?? Ha nem érted az egészet, akkor örülj a 3-nak, mégse bukás ! Biztosan találnál valakit a rokonságban, ismeretségi körben, akit megkérhetnél segíteni tanulni. Ilyenkor a segítő sokszor rá tud jönni, hogy miért is nem érted a fizikát és sokszor elég 1-1 ponton megmutatni a helyes gondolatmenetet és megy a dolog magától. Egyébként meg biztosan van olyan, ami megy szinte magától, amiben jó vagy. Arra kell ráfeküdni és abból kell kiválónak lenni. Sok tanárnak imponál, ha a tanulón látja, hogy van olyan tárgy, amit kiválóan tud és akkor "tiszteletből és megértésből, jóindulatból" hajlandó jobb jegyet adni a saját tárgyából is.
2015. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát hogyne! Sokat fog érni vele, ha irodalomból és történelemből jeles. Mi lesz belőle? Irodalmár vagy régész?
2015. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!