Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megtehetem, hogy nem megyek...

Megtehetem, hogy nem megyek be a szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnök összerakott egy lánnyal.Egy táncpróbán táncoltam vele.De kidobott,lecserélt egy 10.-es fiúra.Azt mondta velem nem táncol.Valami olyan volt az ürügy,hogy túl béna vagyok.Nem volt párom,az osztályfőnök megkérdezte,hogy táncolok e.Azt mondtam,akkor nem is táncolok.A szüleim nem jönnek el a szalagavatóra,nem nézik azt,hogy más táncol helyettem.Én sem akarom nézni,rohadtul nem érdekel az egész.Alig várom,hogy elballagjak és megszabaduljak ettől az osztálytól.

2015. nov. 30. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Azon kívül, hogy mindenki csúnyán fog nézni rád az év hátralévő részében, mást nem nagyon tudnak tenni. Egyébként nekem rémálom volt a szalagavató gondolata, főleg az osztálytánc miatt, ami annyira nem az én világom volt, hogy szívesen kihagytam volna az életemből, de végül nagyon élveztem az egész szalagavatót, szóval számomra elég kellemes csalódás volt.:)
2015. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Én odamentem volna a csajhoz és megmondtam volna neki kerek perec, hogy "Sz*pd le @nyád@t, Te hülye luvnya" :D

Utána meg megmondtam volna az ofőnek, hogy ezennel Te visszakéred a tánctanár árát, és nem mész. Felőleg a téma lezárva, és nem érdekel innen bármit is mond.

Aki meg furán néz rád, verd be az orrát. :D

2015. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első, miért olyan nagy baj, ha valaki nem megy a szalagavatójára el?
2015. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam, hogy nagy baj, annyit mondtam, hogy az osztálytársak neheztelnének rá, meg az osztályfőnök is. Nem feltétlenül azért, mert annyira hiányolják az illetőt, hanem azért, mert az emberek hajlamosak ott keresni a hibát a másikban, ahol csak lehet.
2015. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem érettségi előtt ne akarj rosszba lenni az ofőddel. :D Elmész, megnézed őket, reménykedsz abban, hogy a helyetted választott srác elrontja és elesnek a pi.sába aztán a buliban leiszod magad a többiekkel. :D 22/f Én ezt csináltam. :D Bár helyettem nem választottak senkit én döntöttem, hogy nem táncolok. :D 22/f
2015. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megteheted.


Nincs jelentősége, ez csak egy rendezvény.


Leginkább a lehúzásról szól.

2015. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a szalagtűzés része a dolognak kötelező, nem tudom ez máshol hogy megy, viszont van aki nem táncolt se keringőt, se osztálytáncot, nem neheztelt rá senki érte.
2015. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben csak azért is bemennék hogy szenvedjenek.

összevissza rángatnám a srácot aki azt mondta túl béna vagyok és közben hangosan röhögnék rajta.

ha beszól akkor esetleg még a seggére is rácsapok mikor senki nem látja, hogy ne tudjon balhét csinálni :)

viccesek a konszolidált emberek :)

2015. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg.
2015. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk alapból nem volt kötelező a tánc, főleg hogy 2x annyi fiú volt mint lány.


De igazából kalap szar volt az egész. nem vagyok egy fotogén gyerek, szerepelni is utálok, itt meg elő kellett adni, közös tánc is volt, de egyszerűen rühellek táncolni mert bénán csinálom és nem is áll jól.


Az utána lévő bálról le is léptem hamar, igazság szerint az egész szarakodás helyett egy esti Barátok Közt is jobb lett volna.

2015. dec. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!