Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiakadnának, ha nem mennék...

Kiakadnának, ha nem mennék szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, imádom az osztályomat, de elit gimnázium, rajtam kívül kb. mindenki gazdag, nekem pedig egy vasam sincs, és tudom, hogy ha a lányok elszabadulnak, óriási költségekbe verik az osztályt, amit én nem tudnék kifizetni. Plusz a ruha is drága... a legolcsóbb, amit találtam (Bp), az 22 ezer. És akkor még semmi másra nem költöttem, nincs szalagtűző ruha, cipő, stb (az természetes, hogy a hajamat magamnak csinálom). Idén nyáron alog dolgoztam.

És még párom sincs.

És a próbák péntek délutánonként lesznek, én pedig kolis vagyok, valakinél mindig ott kell majd aludni és szombat reggel hazamenni.

Azonkívül a szüleim egyedül nekem nem jönnének el, és egyébként se akarok szerencsétlenkedni egy másik botlábú sorstárs sráccal, csak azért, mert mi vagyunk a "maradékok".

Legszívesebben el se mennék, de az osztályom szeret és tuti vérig sértődne, ha nem mennék.

17/L


2014. aug. 1. 12:16
 1/9 shoona:D ***** válasza:

Hát figyelj,ha tényleg szeretnek,akkor elvileg meg kell érteniük a helyzetet.

De az még oké hogy ha nem varratsz ruhát,mert nem mész szalagavatóra,de miben fogsz elballagni?Az nem nézne ki furán ha mindenki szépen felöltözne az egyen kosztümbe,rajtad meg valami tök más lenne?

Más nem jut eszembe csak hogy kérhetnél egy kis előleget a nagyszüleidtől,rokonoktól,mert ugye ők szoktak adni ballagáskor...

2014. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én se mentem el a szalagavatómra, de nekem semmi nyomós okom nem volt...simán azt mondtam, hogy nem megyek, nincs kedvem...és nem is mentem, senki nem akadt ki, még az osztályfőnök sem...az osztálytársak közül meg akikkel jóba vagyok nem problémáztak a többiek meg nem érdekelnek :D


21F

2014. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Mondd,hogy beteg vagy.

Bár szerintem lehet,hogy sajnálnád,hogy kimaraadt ez,ha amúgy nem a pénzen múlna :/

2014. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyenruhánk van, abban kell majd ballagni... :/

Persze megpróbálom, csak ha minden kötél szakad?

2014. aug. 1. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy cucc ez a szalagavató. Én is végigcsináltam, de csak azért, mert imádtam az osztályt. De nem volt semmi extra, unalmas volt és szerintem teljesen felesleges. Plusz nem is a ruha a legdrágább, hanem a hely kibérelése. Meg még egy csomó kis dologért fizetni kell. Ha újra kezdhetném, akkor tuti nem akarnék szalagavatózni, mert drága és hülyeség.
2014. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Az osztályom fele nemjon szalagavatora, és eléggé felhuz hogy nemképesek ennyire. Persze ha anyagiak a gondog az más :)
2014. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem most volt a szalagavatóm, és tényleg drága.

Cipők-ugye egy a szalagtűzős, 1 a keringősbe, mert annak azért illik fehérnek lenni.

Nálunk 1500ft volt a meghívó, 10 rokonom volt, alapból már ez így nagyon húzós.

Terem bérlése irreálisan sok, 800ezertől 1.5 milliói megy, szóval ez tényleg nagyok sok.

Tánctanár kifizetése is nagyon drága.

Igazgatónak, ofőnek, tánctanárnak virágcsokor sem 2 Ft.

És akkor ugye ott van szeptemberben a dök pénz, fénymásolás, sportszer használat, ami 5000Ft, tanköny, füzetek, ilyen olyan kívánságok ami megint nagyok sok, szótár, számológép, iskola póló, elhiszem, hogy nincs erre pénzetek, rettentően sok.


De ha megtudod oldani, menj el azért,maximum nem táncolsz keringőt csak osztálytáncban, mi azt megoldottuk egy egyen színű pólóval és kész is volt.

2014. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nem mentem el a saját szalgavatómra, és nem bántam meg, sőt büszkén mesélem mindenkinek, azt ajánlom te se menj, mert nem éri meg, sok ember, nagy hangzavar,stb. Azzal meg ne foglalkozz hogy mások (ebben az esetben az osztályod) mit mond, semmi közük hozzá ki hova meg, ez a szülők dolga. Ha nem aznap mondod le, hanem már korábban, akkor kicsit zsörtölődnek, aztán elfelejtik.
2014. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végülis összeszedtem a pénzt és elmentem, igaz nem keringőztem, csak az osztálytáncban táncoltam, de segítettem a többieknek öltözni, lányoknak kiigazítani a sminket, stb. Nem volt rossz és így anyagilag se volt akkora érvágás :)
2014. dec. 15. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!