Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályban miért az a menő...

Az osztályban miért az a menő akinek a legjobb telefonja van?

Figyelt kérdés
Nem tudok ezen mit magyarázni, csak a gyerek mostanában a telefonjukon lógnak, és játszanak, játszanak! A gyerekemet is részben azért közösítik ki mert nincs Iphone vagy Samsung telefonja, hanem Nokia! 27/L

2015. dec. 5. 14:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek!
2015. dec. 5. 14:36
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Mert egy pénzközpontu világban élünk! Mondjuk nem tudom hány éves a kölyköd de kétlem, hogy telefon kellene neki.
2015. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák mind.
2015. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Mert ennyire eltorzult világban élünk.Bocsáss meg,de a korod alapján. Nem lehet több a gyerek. 8-10 évesnél.

Akkor viszont ez még szomorúbb.Hogy már az ilyen korú gyerekeknél is már ez a meghatározó.

2015. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát azért nem hinném, hogy 8-10 éveseknek iphone-ja vagy felsőkategóriás samsungja lenne...vagy hány éves a gyereked? :D
2015. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Furcsa lenne, ha az lenne a menő, akinek a legsz@rabb van...
2015. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Nálunk is ugyanez volt már 7 éve, amikor általános iskolába jártam, csak akkor még nem voltak ennyire fejlett telefonok. Ettől függetlenül mindenki azon játszott, bár mi nem gúnyoltuk egymást még. Nekem sem volt szuper telefonom, most sincs, de valahogy kibírtam. Nem is nekem való egy ilyen, mert sokszor leesik, törik, stb. Legfeljebb egy 5000 Forintot szánok telefonra, ugyanis nekem telefonálásra kell, meg, hogy bírja a strapát. Egy ilyen Iphone meg leesik és vége.
2015. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem értenek hozzá.

Kezdjük ott, hogy sajnos éretlennek és ez így van sajnos :(


Amúgy, ha értenének a telefonokhoz a Samsung-ot szó szerint körberöhögnék az Iphone-t meg talán éppen csak elő mernék venni ilyen alapon. Nekem legalábbis egy OnePlus 2 / Nexus 6 telefon sokkal többet ér mint egy iPhone (Persze ezek se valóak gyerekeknek)


Amúgy pár év és úgy is lenyugodnak ezzel és az lesz a menő akinek valami más holmija lesz, mint a többinek.

Ez a világ :(

2015. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kiközösítés kicsit durva megfogalmazás. Szerintem inkább csak sűrűn felhozzák neki, maximum gúnyolják. Egyébként nem akarok senkit megsérteni, de nem a 10 éves gyerek tehet erről, hanem a szülő aki megveszi neki azt a telefont.
2015. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos, kedvesválaszokat és sokukkal egyet is értek, de vége lesz valamikor ennek a telefon mániának vagy nem t'om hogy nevezzem?
2015. dec. 7. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!