Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályban miért az a menő...

Az osztályban miért az a menő akinek a legjobb telefonja van?

Figyelt kérdés
Nem tudok ezen mit magyarázni, csak a gyerek mostanában a telefonjukon lógnak, és játszanak, játszanak! A gyerekemet is részben azért közösítik ki mert nincs Iphone vagy Samsung telefonja, hanem Nokia! 27/L

2015. dec. 5. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd jön más hülyeség helyette. Később majd azzal cikizik majd például középiskolában, hogy még szűz vagy, hogy nem iszik alkoholt, nem cigarettázik. Középiskolás vagyok és minősítettek már melegnek, mert még nem "dugtam", illetve az is élcelődés tárgya volt, hogy nem vedelem a töményt. A tanulmányi átlagomat se hagyták szó nélkül, ugyanis van pár lusta majom, aki csak beül melegedni és ír egy kettest, én meg 4-4,5 között mozgó átlaggal rendelkezem, ami kezd ritkaságszámba menni és ezért is melegnek lettem minősítve, mert csak a homoszexuálisok tudnak szerintük teljesíteni a tanulásban. De általában mindig van egy ostoba poén, ami főleg azokról szól, akik nem tartoznak a krémbe. Van olyan gyerek, aki csak azért jár még ide, mert az apja valami vállalkozó és zsákszámra hordják az "adományt", hogy Kevinke kijárja a középiskolát, utána meg felvegyék mérnöknek, hogy egy hónap után megbukjon.

Szóval mindig van valami. :)

2015. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát nálunk fordítva van :D

Az osztályom mindig cikiz egy srácot, mert iPhone 6-ja van... Olyanokat mondanak hogy "gazdag köcsög", meg "adakoztál volna ebből a pénzből", meg "barátkozz a pénzeddel".

15/l

2016. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
44%
Nemtudom egyszer nem tapasztaltam ilyet hogy valakit a telefonja miatt basztattak volna. 16f
2018. jan. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!