Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek azok az osztályok...

Szerintetek azok az osztályok jobbak, ahol több a lány, vagy ahol a fiúk vannak többségben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem annyira a nemek arányától, hanem inkább az osztályon belüli kapcsolatoktól függ.
2015. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyilván az ideális az, ha ugyanannyi fiú van mint lány.

Én fiúként szívesen lennék olyan osztályba ahol csak lányok vannak.

2015. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Gimiben az osztályunk 27 főből állt, ebből 3 volt a fiú. És a suli jó csajainak többsége (engem is beleértve :) ) oda járt, így a 3 fiú osztálytársamat elég erősen irigyelték :)
2015. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Illetve pontosítok. A suli jó csajai abban az osztályban koncentrálódtak a legnagyobb arányban. Igen, így helyesebb :D
2015. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
közösség szempontjából a fiúk összetartóbbak, a lányok többet rivalizálnak egymással és egymás háta mögött kibeszélik a többieket stb.
2015. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nalunk csak 9 fiu van az osztalyban,megis jo a kozosseg. Szerintem is inkabb a tanulok szemelyisegetol fugg,nem a nemetol.
2015. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tomitom012 válasza:
Nálunk több lány van és nagyon idegesítőek!!!
2015. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy általában ha (sokkal) több a lány, mint a fiú, akkor nem lesz olyan jó az osztályközösség, mert a lányok sokat veszekednek, féltékenykednek egymásra, stb. Húgom gimibe jár, ott is ez volt. Általános iskolában nagyjából azonos volt a nemek aránya, de nem voltunk túl összetartó osztály, de nem volt vészes. Középiskolában csupa fiúból álló osztályba jártam, ez sem volt összetartó osztály, meg sokat szivattuk egymást, de ez utóbbit nem vettük véresen komolyan és inkább csak néhány személy miatt volt ilyen. A párhuzamos osztály kicsit jobb volt talán ilyen szempontból, bár ott is ment a klikkesedés. Az egész ráadásul attól is függ, hogy milyen iskola. Egy rossz színvonalú iskolában könnyen összejöhet olyan társaság, ami tele van szarjankókkal, bunkókkal, de ha csak a tanulásban gyengék, lehet attól még a közösség jó (más kérdés, hogy lehet az egész osztály együtt fog alkoholizálni vagy drogozni...). Más felől egy elit gimibe meg sok beképzelt alak kerülhet, akik lenézik a többieket, rivalizálnak stb.
2015. dec. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ahol a fiuk vannak tobben. En nyolc eve egy ilyen osztalyba jarok. A lanyok hisztisek es nehez oket elviselni, es ezt lanykent mondom. 😊
2015. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ahol a lány több.
2015. dec. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!