Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lány létemre szuicid hajlamaim...

Lány létemre szuicid hajlamaim vannak éve óta. Szerintetek a férfiaknak van többségben öngyilkos hajlama vagy nőknek? Nőknél nem olyan megszokott szerintem

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 02:09
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem a nők hajlamosabbak, de a férfiak gyakrabban meg is teszik
2012. szept. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem épp ellenkezőleg, mert többet idegeskednek pitiáner dolgokon.
2012. szept. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag kimutatták, hogy a nők esetében több a "sikertelen" próbálkozás (mármint több nő próbálkozik, mint férfi) míg a férfiak közt kevesebben kísérlik meg az öngyilkosságot, de több a befejezett (ténylegesen halállal végződő), szuicidum. Konkrét számokat sajnos nem tudok.
2012. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szuicid hajlamok ?? x) Ne tökölj, pattanj be kocsiba nyomd be a kedvenc számod és menj neki egy betonfalnak 130al (suzuki előnyben) Ha egyszer tele lesz a faxom én tuti megcsinálom.De még van itt dolgom
2012. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
engem egyedül az érfelvágás "vonz"..más kisérleti mód nem
2012. szept. 4. 01:46
 6/10 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Lehet, hogy érdemes lenne beszélned erről pszichológussal. Azért az emberek többsége nem azon gondolkodik, hogy öngyilkosság így-úgy. Kár lenne, ha sikerrel járnál...

Én Szokolai Árpádot tudom neked ajánlani, ő pszichológus, és a húgomnak is sokat segített.

2012. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majdha Pesten leszek, leeht elnézek..de nem egészséges mert nagyon hülye gondolatim vannak évek óta, valahogy kezelni kellene tényleg, mert magamban nem tudom elintézni, mondjuk ha dolgozok, javul..de ha nincs munka akkor bekattanok magamban...párkapcsolatom sem volt még olyan ami tényleg jó. mindig csak a sok rossz..
2012. szept. 25. 11:44
 8/10 Adele Jonas ***** válasza:
2012. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
miért küldted ezt a eboldal készitő oldalt?
2012. szept. 25. 19:27
 10/10 A kérdező kommentje:
*w
2012. szept. 25. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!