Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok erről? 14 éves...

Mit gondoltok erről? 14 éves osztálytársam cigarettázik

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki 14 éves és cigizik. Szerintem nagyon gáz de vannak akik menőnek tartják. Szerintem ez nem menő hanem mérgező. Ennyi idősen cigarettázni. Hát... Ráadásul az ANYJA veszi neki a cigit!!! Nem tudok mit hozzáfűzni csak azt hogy szerintem ez nagyon gáz.

2015. dec. 8. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mit foglalkozol vele? Nem a te tüdőd, azt csinál az övével amit akar.
2015. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ő dolga, ne foglalkozz vele. Örülj hogy te nem szívod és legyél boldog. Egyébként engem nem vonz a dolog, és szerintem gáz amikor 13-14 éves kölyköknek cigi lóg a szájukból. Főleg ha csak azért szívják mert "menő". De úgy vagyok vele az ő dolguk. Egyedül az irritál ha a pofámba füstölnek..
2015. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Firedoom ***** válasza:
Cigizni akar? Tegye. O dolga, nekem semmi beleszolasom nem lehet ahogy neked sem. Amig kulturaltan bagozik addig senkit nem zavar.
2015. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is cigiztem, bár még nem rendszeresen. Mint ahogy sokan mások is. Nincs benne semmi megbotránkoztató, a középiskolások nagyon nagyon része cigizik, legalább alkalmilag. Később sokan abbahagyják.
2015. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én se szólok bele. Igen az ő dolga tudom.
2015. dec. 9. 16:35
 6/10 anonim válasza:

A 15 éves kisöcsém idén ment új suliba és a 23fős osztályból ő az egyedüli, aki nem dohányzik...

Teljesen komolyan mondom. Szerintem is "gáz".

2015. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy dohányzik, "menő"nek számít (egyesek szerint, de az, hogy szülőtől kapja.,... hát nem tudom.
2015. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá.

Igen, mérgező, de te gondolj arra, hogy te egészségesebb vagy nála.

Felesleges taglalnod, mert az ő magánügye:()

2015. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos annyiban nem magánügy, hogy majd jár neki is az ingyenes gyógyellátás.

Én a dohányosokkal kifizettetném a cigivel kapcsolatban hozható betegségek kezelését.

2016. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En 13 evwsen kezdtwn el.... Egy nyari este volt fujt a szel meleg volt itt volt 2 csaj hoztak cigit le mentunk egy boltba es ra gyujtottunk... Utana le ultunk egy padra es meg szivrunk sokat.... Azota nem nagyk szivok caka alkalmilag.... En nem azert tettem mert meno akartam lenni... engem valahogx megnyugtatott es manapsag is ha duhos vagyok akkor ra kell gyujtanom.... Ezzrl nkmcs semmi gond szerinem... Kozepsuliban ugy is ki fogod probalni min egyszer ha nem tobbszor....
2016. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!