Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársam nem hagy...

Az osztálytársam nem hagy békén! (? )

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja ez megy. Van egy fiú(?) osztálytársam, akit az osztály zöme utál (köztük a fiúk is) ezért a hisztis p@csákkal barátkozik. Eddig három éven keresztül nem volt semmi, de hirtelen rámaggattott egy gúnynevet (amiben benne van a saját nevem is) és nemrég még azzal piszkált. Régen szóban (hogy egy retkes k@rva, r@ibanc és g@ci vagyok, eldeformálódott a seggem és társai..), mostmár tettekkel is (hozzámér, megjegyezném hogy undorítóan mocskos mindene, levelet dob a képembe, rámlehel, "megsimogatja" a hajam, régebben egyszer meg is tépett, és szinte mindenféle idegesítő dolgot csinál.

Na itt van a bökkenő. Nem tudom miért...ugyanaz vagyok, mint aki eddig voltam, a barátnőimet nem, hanem csak engem piszkál a kis p@csák előtt (de még akkor is ha ők nincsenek a közelben) egyszer rákérdeztem, hogy mi baja velem...erre a válasz...Hát mondjuk úgy, hogy nem haladta meg a normál ember értelmi szintjét.

Én egy rendes lány vagyok, nagyon jó tanuló, nagyon jó barátnőkkel és szinte próbálok mindenkivel jóban lenni, de valahogy ez velük nem jön össze. A fiú félig roma (nem vagyok olyan, aki ettől ítél el másokat, de nagyon rosszul viselkedik) nem tartja magát higénikusan, tesin soha (nem öltözik át és szerintem nem mosakodik) mint mondtam, a normálisak utálják, értelmi fogyatékos és páwa (az amolyan "beszartam" gatya, "menő" sapkával és oldalt felnyírt hajjal) -.- nagyon rossz tanuló és sorolhatom a rossz tulajdonságokat, mert egy jó sincsen benne.

Hiába nem törődöm a piszkálásával (piszkálásukkal) hiába nézem levegőnek őket, hiába nem adok semmi reakciót, folyton csinálják...

Tanárnak eszem ágában sincs szólni, a barátnőim nem segítenek (ezt sem tudom miért, csak meghallgatnak és vállat vonnak) hogyan állíthatnám le őt? 15/L



2015. nov. 12. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én tuti lefújnám gázspray-el, ha sokáig piszkálna.

A tanároknak meg jobb lenne szólni, ha tenni meg nem teszel semmit.

2015. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok fizikailag senkit sem bántani (kaptam azt az ötlete, hogy rúgjam tökön xdd) és ha a tanárnak szólok, azzal csak jobban pikkelne rám, ami még jobban kihozná belőle az állatot.
2015. nov. 12. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs tesód, vagy valaki erős pasi, aki a s@art is kiverné belőle? Vagy felveszed a kesztyűt, és kiállsz magadért, lealázod rendesen, hogy leszálljon rólad, vagy szólsz tanárnak.
2015. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincsen, csak az apám, de őt sem nagyon szeretném belevonni ebbe az ügybe. Meg amúgy is sulin kívűl nem szoktánk hál' istennek összefutni.
2015. nov. 12. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet bejössz neki. :D Csak fél bevallani önmagának és neked is. Szerintem szard le, nehogy már elrontsa az egész napodat. Hidd el, engem a fél osztály gyűlöl, sajnos meg van rá az okuk, sajnos régen elég b*nkó voltam velük, és én még is végig szenvedem a napokat velük. Gondolj arra, hogy nekem sokkal rosszabb, neked meg csak egy ellenséged van.:D Légy erős, és ne foglalkozz vele! Mindenkinek van egy olyan osztálytársa, akit legszívesebben megfojtana egy kanál vízben, több millió gyerek éli át nap mint nap, azt, amit te. :) Gondolj erre!:) Sokan vagyunk még így!
2015. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Isten őriz, hogy annak a majomképű, igénytelen, értelmi fogyatékosnak bejöjjek xdd amúgy nekem tetszik az egyik osztálytársam, de ő soha az életben! Lehet, hogy igazad van, egy idő múlva abbahagyják. Még kevesebb, mint egy év és soha nem látom xdd
2015. nov. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!