Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti vennétek az osztálytársatok...

Ti vennétek az osztálytársatoknak tusfürdőt ajándékba?

Figyelt kérdés

Karácsonyi húzáson aki engem húzott, tusfürdőt adott ajándékba. Elég gázul érzem magam emiatt, de nem merem tőle megkérdezni, hogy célzás volt-e, mert nem vagyunk olyan viszonyban. De most komolyan, ti ezt célzásnak vennétek vagy ez egy tök normális ajándék? Nem hinném, hogy büdös vagyok, mert minden reggel és este fürdök, dezodorozok, stb, de mi van, ha mégis? :(

Trollok kíméljenek!


2015. dec. 26. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd célzásnak, egyszerűen csak nem volt semmi más ötlete, vagy ennyire futotta a pénzéből. :)
2015. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy célzás lenne. Gyakori ajándék szokott lenni a tusfürdő(s csomagok).


Mivel nem vagytok olyan közeli viszonyban, hogy tudhassa a kedvenc dolgaidat, hobbijaidat, ismerhesse a stílusodat, így inkább ezt a semleges/átlagos ajándékot választotta.


Kaptál még valamit hozzá? Vagy csak egyszerűen egy tusfürdőt kaptál, és ennyi?

2015. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen tusfürdős csomag, az nem gáz, sokan azt adnak, kapnak ilyenkor, de ha csak egy sima tusfürdő, az már neccesebb. én is cikinek éreztem volna, de lehet szívből adta... osztálytársnak inkább valami kis ajándékot vennék, ha csaj, ha meg srác, akkor meg bor, amit suli után meg tudnánk inni :DDD
2015. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A karácsonyi húzásnak ez az átka. Ha nem ismered/kedveled azt akit húztál, akkor az ember megveszi az első lomot ami a keze ügyébe kerül a boltban.

Sokan kapnak ilyenkor tusfürdőt vagy télapós bögrét.

2015. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan kapnak ilyen tusfürdő-dezodor csomagokat. Ötlettelen, de legalább nem kell kidobnom. Én is kaptam már ilyet iskolai húzáson, bár azért általában voltam annyira kreatív, hogy ne kelljen ilyet vennem :D
2015. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!