Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jónak tartjátok ha egy osztály...

Jónak tartjátok ha egy osztálynak van Facebook csoportja?

Figyelt kérdés

Mi technikus osztály vagyunk. Első héttől van csoport és a szaktanárok is benne vannak. Mindenki benne van az osztályból. Ott közlik ha valami hirtelen változás van és ott küldenek anyagokat. Jobb mint a közös e-mail mert Facebookot mindenki néz legalább egyszer naponta míg e-mailt nem


Ellenben a húgom osztályában botrányba fulladt az ötlet. Ők tizedikesek. Az egyik gyere vetette fel, mire az osztályfőnök azt felelte hogy lehet, de csak ha tényleg mindenki benne van. Az egyik lánynak viszont tiltják hogy profilja legyen, így a dolog megbukott. Viszont később állítólag a lány szülei támadták a tanárt hogy hogy képzeli hogy kötelezni akarja a gyerekeket a Facebookra, ami vicces... Ilyenről szó sem volt.


2016. jan. 7. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak olyan volt,hogy egy oszt.társunk nem akart facet,de az osztály miatt csinált Igazából kutyája nevével,meg fotóival. Mivel ő maga nem akart fent lenni.

Vmi hasonló opciót lehet ajánlani a szülőknek is.


Én jónak tartom,házikat feltettük meg segédanyagot is. Segítettünk egymásnak. Akkor volt,hogy ofö,ofő helyettes ajándékáról diskuráltunk. Mivel osztályban személyesen elég nehéz volt ilyen dolgokat megbeszélni facen jobban működöt.Már 3 éve,hogy leérettségiztünk. Osztálytalikat ott szervezzük meg. Szerintem hasznos dolog.


Bár eddig is elvoltak a gyerekek, tanárok közös csoport nélkül is.


De szerintem fejlődik a világ,vele mi is.


Facebookon a csoportok amúgy hasznosak.

Én sok csopiban benne vagyok,persze amik érdekelnek és jó dolog. Csak a csoportok miatt nem töröltem a facebookomat!!

2016. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi megse kérdeztük a tanárt csak csináltunk magunk egy csoportot , az osztályfőnökünknek nem is volt facebookja késöbb amikor lett neki akkor ő vetette fel a hogy csináljuk egy csoportot ( nem tudta hogy már van ilyen ) . És hát csináltunk egy második csoportot is ahol a tanár is benne van . Így két csoport van egy a tanárok kibeszélésére :) egy pedig hogy az ofő tudjon üzenni !


Szerintem mindenféleképpen jó dolog mégha nincs is benne mindenki , aki hajlamos nem tudni dolgokat az ott meg tudhatja és tudjuk egymást tájékoztatni az új hírekről stb ...


Nálunk fel se merült az a probléma hogy mi van akkor ha valaki nincs benne , nincs benne és kész ezen nem kell kiakadni van akinek ez nem fontos ... :)

2016. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség,némelyik tanár még leírni se tudja ami kéne
2016. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi sem kérdeztünk erről senkit, nem is értem, minek. Már 9. előtt megvolt a csoportunk, rögtön, miután kiderült, hogy kik fognak az osztályba járni.

Tanárok nincsenek benne, osztályfőnök sem.

Jó dolognak tartom, mert így ha van valakinek valami infója, vagy valamivel segíteni szeretne, akkor így jól jár az egész osztály, illetve segítséget kérni is egyszerűbb egyszerre az összes embertől, mint külön-külön ráírni az osztálytársakra.

2016. jan. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egyből három csoportunk van. Az egyikben szülők, oszi és mi. A másikban csak mi. A harmadik pedig csak egy ilyen chat csoport amiben mindenki benne van. Szerintem is nagyon jo mert mi mióta megvan a chat rengeteget beszélünk, és megosszuk egymással az infókat, leckéket stb.
2016. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!