Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap este piszkosul összevesztem két barátommal facebook-on. Olyat szól az egyik, hogy én mindenkit leszólók,oltogatok,lehülyézek,és ebben az a vicces, hogy egyik se igaz rám, nem mondtam eddig soha semmit semmiről. A másik lánytól bocsánatot kértem, erre olyatszól elkéstél. Csak mondom, hogy ő három éve mindennek elmondott, verset írt rólam de én megbocsáltottam neki. Hiba volt. Aztmondta, hogy facebook-on pofátlan meg flegma vagyok, hát rohadtul nem vagyok egyik se. Meg, hogy élőbe megse szólalok ha valakivel tisztáznom kell valamit. Elmondom nektek, hogy miért:egyszerűen elröhögöm magam amikor beszélek. Ennyi xD. Bocsánatot kértem mindegyiktől. Egyik vissza se ír, a másik meg olyatszól, hogy: "Azthitted, hogy megbocsáltok? Hát nem nem. Ezzel elkéstél :D. Azthitted, hogy csak írod a bocsánatkéréseket megbolcsáltok bármit is? Elkéstél ezzel haver -.-"

Jah, szóval. Aztán írom, hogy suliban megbeszéljük. Erre mit írt:" Engem nem érdekel már, szia"

Na akkor ki is a kis hülye aki hülyének néz mindenkit?

Hogy hozzam ezt helyre? 13/l



2016. jan. 1. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van, hogy mindketten ezekkel a jelzőkkel illettek..
2016. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát mert, leszóltam azt a Fnaf hülyeségeket, ami az egyik csajnak szent
2016. jan. 1. 12:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kéne hazudoznod ,mert az írásod alapján látszik hogy a történetedet nem fogalmaztad meg rendesen hogy érthető legyen,más szóval csak a magad verzióját írkáltad le ami nem igazán veri az igazságot :) próbálkozz még egyszer leírni amit lekel tudod az igazságot az elejétől
2016. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hazudok
2016. jan. 1. 12:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze,persze
2016. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te jobban tudod mint én? Nem hiszem
2016. jan. 1. 12:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján látszik minden hány éves vagy? 10?
2016. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oda van írva :) olvasni tanulsz már a suliban?
2016. jan. 1. 12:21
 9/10 Jack Alvin válasza:
Ahhoz képest eléggé boldog vagy.
2016. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kibékültem velük. Köszönöm a negatív kommenteket:) rohadtul segítőkészek vagytok..
2016. jan. 6. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!