Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon kivagyok már az osztály...

Nagyon kivagyok már az osztálytársaimtól legszivesebben más suliba mennék. Mit tegyek, mondjam meg amit gondolok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok van egy 17 éves barátom ma bejött hozzám a suliba tornaora volt és termeszetesen megcsokolt az osztalztarsaim termeszetesen kibeszéltek. Ilyeket mondotak hogy uristen én nem merném ekkora korban megcsokolni meg szégyelném behozni tornaorara meg ilyenek. Nagzon kiborultam a barátomtol tavol ültem ezért kicsit megis haragudott és kérdezte mi a baj mondtam hogy az hogy kibeszélnek és utálnak az osztálytársaim csak 2 barátnöm volt velem meg természetesen a barátom. És kellett feleljünk futásból és én nem futtottam mert kivoltam borulva közben a barátommal beszéltem és bekaptam egy 4est az egész lány röhögött kivéve a 2 barátnőm. Ez annyira rosszul esett hogz muszáj volt sirnom. S most mi lessz velem holnap agyon fognak szivatni!! Kérlek mondjatok valamit mit tegyek??

2016. jan. 11. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek célkereszt van a hátán. Túl kell élni ha jól sejtem általános iskola és ez az utolsó év. Így ha eddig túl élted már csak fél év. Figyelj hogy ne csinálj olyat ami miatt te lehetsz a téma. Eleve minek ment be a pasid??

És próbáld figyelmen kívül hagyni őket. Törődj a két csajjal aki bír a többiek akkor se fognak kedvelni ha a fejen állva pörögsz.

2016. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de miert nem birnak semmit nem csinaltam nekik!??
2016. jan. 11. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem 17 éves barátnőm lenne, én csak örülnék neki, az osztálytársaim meg sárgulnának az irigységtől. :D Szerintem a barátod kicsit éretlenül viselkedett, 17 éves létére tudhatta volna, hogy ez téged kellemetlenül érinthet. Egyébként én 3-as vagyok tesiből, te meg kaptál egy 4-est, nem értem ez miért olyan gáz. Ha nagyon akarod beszéld meg a szüleiddel, mondd el, hogy mit érzel. De lehet hogy csak párnapig lesztek téma. Én a helyedben felmutattam volna a középső ujjam a pletykafészkeknek, és kecsesen odébb sétáltam volna. :DD 15/F
2016. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!