Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság nem lehet a gyerekekkel játszani?

Figyelt kérdés
Csak a saját kis csigaházukban ülnek, a számítógép előtt, a könyv mögött, nincsenek közös játékok, én még a kicsivel főzőcskézek, szójátékok, de már csak idő kérdése, hogy őt is elviszi a számítástechnikam a gagyi és a szar, mert beetetik nekik, hogy minél hamarabb elszakad, annál könnyebb lesz önálló életet élni, csakhogy nem tanulja meg a kötődést, csak érdekkapcsolatokat fog ápolni, szerintetek is így van az?

2016. jan. 14. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Tudni kell nemet mondani.
2016. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos mi ott tartunk, hogy az igenekkel van a baj
2016. jan. 14. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért ezek elég messze menő következtetések...


Nekem nincs olyan tapasztalatom, hogy a gyerekekkel én ne tudnék játszani. Inkább azt látom, hogy egymással nem tudnak játszani. Nagyon hamar felülkerekedik az önérzet, nincs szabálytisztelet, általánosan gyenge a csapatszellem. Nem hiszem, hogy a gépek miatt van ez, inkább az lehet az ok, hogy sok gyerek lakóhelyén nincs kortárs játszótárs, sokan egykék. Egyszóval a kibervilág inkább okozat, mint ok.

2016. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En nem ertek egyet, nekunk van egyke ismerosunk, de mindig keres, tartjuk folyamatosan a kapcsolatot, inkabb a net odaragaszt, nem viszi ki az embert
2016. jan. 25. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaaa... kérlek. Az OFF gombot senki nem fogja megnyomni helyetted. Ez sajnos ilyen.
2016. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én péládul alig ülök géphez, de amikor odaülök azt mindenki egyből észreveszi, egyből rám szól, általában azok, akik tényleg csak a gépen élik az életüket, ha a számítógéppel esetleg értékes programokat és kapcsolatokat is lehet szerezni, nekem még két óra vagy egy óra is rengeteg a többiek fél napjához képest, nagyon béna
2016. jan. 27. 18:11
 7/7 A kérdező kommentje:
ha a gyereknek elfogyott az ötlete és már uncsi az összes praktika, akkor én sem tudom mi jöhet a tévén és a zsmítógépen túl, mert a társasoktól el vagyunk tiltva, kártyázni csak az ősöknél lehet, sakkozni már sehol, egyéb társasba bele se lehet kezdeni, miden iszonyú uncsi, vagdosni lehet, de a nagy gyerekek unják azt is, szóval jó kérdés, jól feltettem magamnak, régen legalább báboztunk, ismeritek a mama finger mama finger ver ár jút? hí áj em, hír áj em háv dujudút és így tovább papa, brother meg az egész csalás, ez egy dal, nagyon cuki, rá kell tenni a bábokat az ember kezére és amikor énekelik, akkor azt a ujjat fel kell emelni a bábuval, na már az is uncsi :-)
2016. jan. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!