Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinek hogy sikerült hány...

Kinek hogy sikerült hány pontja lett felvételin?

Figyelt kérdés
sziasztok nekem nagyon pocsék lett összesen 39 pontom lett... és én a vargaát meg a verseghyt jelöltem meg reális esély azt hiszem nem sok van eddig kitűnő voltam 5-6-7 évvége most félévkor egy darab 4 esem lesz matek :( többiek nálatok mi a helyzet?
2016. jan. 21. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 89 pontom lett

Eleinte az osztálytársak piszkaltak, hogy abban az iskolában ahol írtam segítettek stb.

Mostanra mar a másik 3 osztály is

Amikor megtudtam rettenetesen örültem, de mostanra nem bánnám azt se, ha csak 70 pontom lenne

2016. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

74 pont, 32 matek, 42 magyar. Az enyém lehetett volna jobb is, mivel kitünő voltam mindig is, és matek tagozatra járok.


1# elég fura lehet az a suli ahova te jársz ha azt csúfolják akinek jobb eredménye lett.

2016. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Nem nagyon bírták elviselni, még a "barátaim" se, hogy jobbat írtam náluk. Három 4-esem lett félévkor, a többi 5-ös, és a kitűnőnek szúrta a szemét, akik 30pontokat írta

2016. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#1 milyen szép dolog is az irigység.

#2 voltam

2016. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!