Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan akinek az idei...

Van olyan akinek az idei felvételin 350 pont alatti pontot sikerült szereznie?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt és felmerült bennem, hogy mindenkinek ilyen jól sikerült az érettségi? Vagy csak azok akiknek kevesebb pontjuk van nem mernek válaszolni, mert félnek, hogy leoltják őket. Valaki nyugtasson meg, hogy van még remény :'D
2014. júl. 15. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
bőven!.. nekem 315 pontom lett SZTE-ETSZK(ápoló) szakirányon. Remélem felvesznek :(
2014. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 348 lett, de oda, ahová jelentkeztem, tuti elég
2014. júl. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
nekem 423 van a közszolgálatin, és 446 az Eltén... de a fél osztályom nem éri el a 350et se... tehát igen, van egy rakat... mondjuk én minimum 330-340ig megemelném a ponthatárt mindenhol... aki 3-4es tanuló az ne mennyen egyetemre.. oda mennyen az 4-5ös...
2014. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: mennyen? Ezt te sem gondolhattad komolyan. És légyszi ne fogd arra, hogy siettél, meg félregépeltél, mert ez nem egy olyan hiba.
2014. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy 4es tanulónak sincs 340 pontja. Itt az élő példa: ÉN :D
2014. júl. 19. 14:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ezek a pontszámok semmit nem jelentenek, azon kívül, hogy eldönti kit hova vesznek fel. Majd ha felvettek és elkezditek a sulit rájöttök, hogy a 420asokat is meg tudják buktatni. Nem akarok megbántani senkit sem. Félreértés ne essék. De némelyik ilyen sok pontszámos emberke olyan sokat tud gondolni magáról. Aztán meg félévkor ott röhögtünk szegény csoporttársunkon, hogy nem sikerült neki ez se az se, pedig ő milyen "okos" :D
2014. júl. 19. 14:34
 7/7 anonim válasza:
Kettő osztálytársam is van, akik a 260 pontot se szedték össze. És mindez az ország TOP10-ben lévő középiskolájában... Szerintem van remény :D
2014. júl. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!