Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 69 pontos írásbeli felvételive...

69 pontos írásbeli felvételivel felvesznek egy jobb gimibe ( pl. Trefort, Apáczai, Politechnikai)?

Figyelt kérdés
Ötös tanuló vagyok, átlagom 5.0, de a matek írásbelit nagyon elszúrtam, az 20 pont lett az ötvenből, a magyar meg 48 az ötvenből, viszont a szóbelin remekelni tudnék, mivel szinte az összes tanárom azt mondja, hogy remek a beszélőkészségem, a szókincsem választékos a sok olvasásnak köszönhetően, szóval ha arról van szó, "le tudnám nyűgözni őket " a szóbelin. Arra is kíváncsi vagyok ( főleg a tavalyi hatosztályosba felvételizőknél), hogy Titeket hány ponttal vettek fel egy jobb gimibe, vagy esetleg van - e olyan ember, aki hasonló cipőben járt, és a szóbelivel sokat dobott a pontszámain. Előre is nagyon köszi a válaszokat! :)

2016. jan. 21. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A központit azért íratják hogy a legjobbakat válasszák ki és a szóbeli nem sokat ér, nálunk is volt egy ilyen tanuló mint te kerek 5ös volt jó készségekkel stb viszomt írt egy 15/45 matek-nyelvtant és közölték vele hogy bocs de nem veszünk fel mert volt egy 29/31-es aki kiegyensúlyozó tteljesítményt nyújtott és őt vették fel hiába volt ugyanannyi pontjuk láttuk a vêgleges listán hogy az utobbi gyerek volt az utolsó akit felvettek
2016. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem emlékszem pontosan a pontjaimra, azt hiszem valahol 70 és 80 között voltam, eléggé elrontottam. Viszont a szóbelim max pontos lett, és felvettek a Fazekasba. Az idei írásbeli lehet, hogy nehezebb volt, nem láttam még (tavaly felvételiztem), így simán lehet, hogy felvesznek akár az Eötvösbe is, ott sokat számítanak a jegyeid - ami a te esetedben nagyon jó. Viszont ha a szóbelid jó lesz, szinte akárhova felveszenk :) PS.: azért hoztam fel az Eötvöst példaként, mert eddig csak jókat hallottam róla, humán beállítotságú, mint ahogy a pontszámaid és stílusod alapján te is, és sok ranksorban az első-második helyen van, ad egy hatalmas lökést a sikeres és boldog élet irányába. Nos, hajrá :)
2016. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) :)
2016. jan. 23. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!