Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljaj, szellentettem...

Mit csináljaj, szellentettem tesin es hallották?

Figyelt kérdés
Nagyon kínos szituációba kerültem mert testnevelés órán szellentettem fejenállásnál és többen is halloták,ez nekem nagyon nagyon nagyon ciki és nem tudom mit csináljak.14L

2016. jan. 26. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz nmár csinálni, de minden csoda 3 napig tart, majd lesz újabb eset amin csámcsoghatnak, ha egyáltalán fognak.
2016. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az eset ma történt,csak az a probléma hogy attól félek hogy nem felejtik el egyhamar.
2016. jan. 26. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy hallották? Nevettek utána?
2016. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nyugi hamar elfelejtik:) es ilyenkor indulj ki magadbol.. Neked sem lenne ez annyira erdekes
2016. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát páran nevettek, de nekem nagyon kínos volt és legszívesebben nem is mennék holnap suliba,de köszi a választ kicsit azért jobban érzem magam:)
2016. jan. 26. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, végül mi lett?
2016. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen.Bár az osztályomat nem igazán izgatja az ilyesmi.Ha megtörténik megtörténik és kész.
2016. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,válaszokat ma már senkit nem izgatott a dolog,szerencsére:)
2016. jan. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!