Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beszólogatnak, mit tehetek...

Beszólogatnak, mit tehetek ellene? Tanácsokat kérnék.

Figyelt kérdés
Szóval...van egy csaj aki folyamatosan beszólogat, és mikor mások megkérdezték, hogy mi baja velem, nem tudott normális választ adni. És elég sokszor felidegesítem magam ezen, de akarok ellene valamit tenni.

2016. jan. 29. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszelj vele. Ha nem mukodik, of, igazgato, szulo. Ha nem mukodik, logikaval oltsd szet mindig amikor logika nelkul ugat.
2016. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Verd meg.
2016. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan a vilag hogy vagy szerencses vagy es nem zaklat senki vagy te zaklatsz vagy mas zaklat teged.

Probald megijeszteni az ajto mogul nekem az mindig bejon.

2016. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívlapát? 😂
2016. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

<< Probald megijeszteni az ajto mogul nekem az mindig bejon. >>


muhahahaaaaa :D :))))))))))

2016. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ja, tudom, hogy milyen. Kezdj el úgy beszélni vele, ahogy ő veled, vagy ahogy úgy gondolod, hogy tetszeni fog neki, nekem bevált, de idővel rájön, hogy nincs értelme, ha normálisan viselkedsz.;-)
2016. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg kizökkenteni ebből a helyzetből, melyet elfoglal veled szemben.

Pl. legyél vele figyelmes, vagy segíts neki valamiben, esetleg kérj tőle valami szívességet, melyet nagy bunkóság lenne visszautasítani.

Ettől szerintem zavarba jön, mert nem ezt várja reakcióként tőled.

2016. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!