Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeptembertől új iskolába...

Szeptembertől új iskolába kerülök, tudnátok adni tanácsokat viselkedéssel, öltözéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

/avagy: hogyan tudnék jó első benyomást kelteni?

(gimi,15/L)



2014. júl. 4. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél ápolt, kedves és add önmagad.
2014. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem legyél humoros,könnyen barátkozó.Csendes ne mert akkor lehet hogy rádfognak szállni.Smink nem árt.

16/L

2014. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél az aki mindig is vagy. Ez előbb utóbb úgyis kiderül. Próbálj azért kedves lenni mindenkivel. Aki szimpi azzal barátkozz. Úgysem szerethetsz mindenkit az osztályból. Öltözz úgy ahogy tetszik, én például "antidivatista" vagyok, egyáltalán nem érdekel mi a divat, ha valamiből pedig sokat látok azért se veszek olyat. Sminkelni még egyáltalán nem kell, maximum egy kis szempillaspirál, ha szoktál, de nem alap követelmény. Akkor még egy jó tanács ami már inkább tanárokkal kapcsolatos: Ne legyél hiperaktív, de azért figyelj, ne akarj túl laza se lenni órán, kérdezz ha valamit nem értesz, h valamit tudsz nyugodtan jelentkezz. Hiába mondják, hogy a tanulás nem "menő". Majd később rá jössz hogy igenis az. Ha bármi tanács kell írj nyugodtan. Én is most leszek 9.-es, de hatosztályosban, úgyhogy nem megyek új suliba. 15/L
2014. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! En mar atestem ezen, sot mar a sulival is vegeztem. Szoval eloszor is ne oltozz olyan nagyon tinisen. Lehetsz akkor is 'vaganycsaj' ha nem ugy oltozol mint a varosi divatmajmok (bocsi a kifejezesert)... Sokkal szebb ha felveszel egy szep csipkes bluzot egy szolid nadraggal, s nem olyan hogy annyira atlatszo hogy mindened latszik benned... Elvegre iskolaba mesz nem discoba. Tudom nekem is mindig ezt mondtak a szuleim de valahol igazuk volt. Ha meg most nem is igy gondolod kesobb igy fogod. Ne sminkeld agyon magad. 1. art az egeszseges bornek. 2. ha a pasi nem szeret beled ugy ahogy kinezel, akkor a sminkedbe se szeressen beled. Persze ez nem az jelenti hogy nem johet egy pici alapozo... De mertekkel mindent. Legyen meg a stilusod, torekedj hogy ne legy se kihivo, se otthonias, olyan szep kozeput.

Viselkedessel kapcsolatban pedig azt tudom mondani, hogy elso napokban ne nyilvanitsd ki szemtol szembe ha nem tetszik valami a masikban. Hagyd hogy kicsit osszeszokjatok, hogy kialakuljon ugymond egy ralatas az osztalytarsaidra nezve. Legy mindig celtudatos, tudd hogy mit akarsz, de ha ugy erzed, hogy az nem ep odavalo, vigyazz hogy mikepp mondod el. Legy megerto, s ne jatszd meg magad. Azt senki se fogja ertekelni ha masnak adod ki magad. Legy bator, ovatos, muvelt.


Es nem a cel az aminek ugy fogsz orulni, hanem az ut amig odaersz. Tehat tedd szeppe utad, hogy boldogan erhess be a celba :) Sok sikert a hatralevo negy evedhez. Ha jol megtervezed, erettsegin nem lesz problemad :)

2014. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez szép...Köszönök mindent:)
2014. júl. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!