Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is rám próbál...

Szerintetek is rám próbál hajtani a fizika tanárom? 17/l

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval már a kezdetektől fogva viszonylag jól kijöttem a "tanár úrral", úgy értem vevő a visszafogottan szarkasztikus humoromra, és óra előtt, vagy közben, ha előbb lettem kész egy feladattal, mint a többiek komplett szócsatákat szoktunk levágni, miközben az osztály majd megszakad a nevetéstől a beszólásainkon... :D Nah, végül is úgy tekintettem rá, mint egy haveromra, aki egyben a tanárom is, méghozzá egy ilyen "kegyetlen" tárgyból, mint a fizika (hozzáteszem, az előző tanáraimnál egy mukkot sem értettem az egészből, nála meg egész pofás eredményeket érek el), de kb. egy hónapja úgy érzem, megváltozott valami. Mintha máshogy tekintene rám... Mármint, ha szembe jövünk egymással elkezd vigyorogni amint csak meglát, és 5 méterről előre köszön, órán is egyszer, amíg az osztály egy brutál feladattal bajlódott előre hívott magához, és vagy 10 percig mondta, hogy tetszik neki az "egyedi személyiségem", miközben egész végig olyan mélyen a szemembe nézett, hogy már én próbáltam félre tekintgetni. De a pontot az tette fel az "i"-re, mikor a barátnőimmel lyukas órán azzal szórakoztunk, hogy az aulában "keringőztünk" (nagyon adtuk xD) meglátott miket, és hangosan elkezdte nekem osztani az instrukciókat, hogy "kecsesebben", "lazábban", aztán odajött, kb. kitépett a "partnerem" kezéből, és nekiállt táncolni tanítani. Úgy kb. a jelentévő 30-35 ember mindegyike minket nézett olyan arckifejezéssel, mintha Chuck Norriss-sal forgolódnék egy unikornison, felemelő érzés volt... Aztán, mintha ebből semmit sem vett volna észre közölte, tanuljak meg táncolni a szalagavatóig, és akkor ott kamatoztathatom vele a tudásom, hát köszönöm szépen. Olyan fura nekem ez az egész, még ha titokban csinálná, de így premierplánban mindenki előtt, nem tudom mit akarhat tőlem, de kezdek tőle tartani...

Szerintetek mit érezhet, miért csinálja ezt? És mit tennétek a helyemben?

Előre is köszi! :)



2016. febr. 5. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
93%
Nyugi nem akarok toled semmit! - a fizika tanarod!
2016. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
0%
Hát lehet kalandra vágyik :D de én inkább hajtanék rád ;)
2016. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
37%
Mekkora a korkülönbség és egyébként te érzel iránta valami komolyabbat ezek után?
2016. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
37%

Hát van benne valami...


Hogy néz ki a pasi, hány éves?

Szüleidnek mondtad már?

2016. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy laza jó fej tanár. Ne képzelj mögé többet...
2016. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Igen, az sokat elárulna ha tudnánk a tanár úr korát.

Egyébként amikor középiskolás voltam, az egyik csaj, 17 éves volt, összejött az angoltanárral, évekig tartott a kapcsolatuk.(de ennek már...hu b@sszus,16 éve!)

2016. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát, azt hiszem 40 körül lehet, és külsőre meg belsőre még tetszene is, csak hát, ott az a "csöpp" korkülönbség, meg nem akarom, hogy e miatt kirúgják, mert alapból nagyon jó tanár... :)
2016. febr. 5. 19:28
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"...mintha Chuck Norriss-sal forgolódnék egy unikornison..." hát ez tényleg cuki volt :)

Az is lehet, hogy csak szimplán egy jófej, laza tanár. Ne képzelj bele többet. Majd később meglátod, mi lesz.

2016. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Clay Morrow ***** válasza:
40%
Mindig kiráz a hideg az ilyen történetektől. Egyenesen undorító. Én helyedben hagynám a francba, ez nem jó dolog. Ha rám hajtana egy csinos tanárnő, azt sem vállalnám be, mert taszít ez az egész tanár dolog..
2016. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

"Hát, azt hiszem 40 körül lehet, és külsőre meg belsőre még tetszene is, csak hát, ott az a "csöpp" korkülönbség,"

Itt kezdődnek a bajok, hogy egy ilyen ember egyáltalán bejön neked.....Itt próbálod tenni a szépet, hogy vajon mit akarhat tőled meg jajj ne, miért csinálja ezt...pedig neked is tetszik a dolog, csak nem akarsz ennyire primitívnek tűnni.

2016. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!