Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért kell 8-adikosok nak...

K Gergő kérdése:

Mért kell 8-adikosok nak vizsgázni? Mért jo ez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A te esetedben remélem,hogy nyelvtan vizsga is lesz!
2016. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha a helyesírás nem is az erősséged, amit már az első is megjegyzett, attól függetlenül végig tudnád gondolni, hogy mIért van ez.
2016. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel negyediktől már kellett. Ennyi. :D
2016. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy felmérjék mit sikerült kihozni a nebulókból 8 év alatt. Amúgy semmire nem jó, mert aki jól teljesített rajta, most szakmunkás; én pedig szarul, mégis mérnök lettem.
2016. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8-ba kiserettsegim,kompetenciam volt emellett kituno lettem es a sportban is kiemelkedo voltam szerintem ahelyett h itt rinyalsz es probalsz calaszt talalni erre tanulj!
2016. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szelektálnak. És ez a vizsga még rendben is van. Ha középiskolába mész nyávoghatsz, mivel felesleg tudást kezdenek tölteni beléd, amiből végül érettségizned is kell. Persze ezt hamar el is felejted, mert tényleg semmi értelme nem volt. És utána rájössz hogy semmit se ért eddig az életed. Vagy mész egyetemre egy szebb jövő reményében, vagy egy OKJ és mehetsz dolgozni.
2016. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Anyád nyavajog
2016. márc. 2. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyám nevét szádra ne vedd kis csíra
2016. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!