Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyerekeid (ikrek) egymás...

Ha a gyerekeid (ikrek) egymás helyett járnának vizsgázni, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet. Egynemű iker gyerekeid vannak, akik egyetemre járnak.Van,hogy 1-1 vizsgára egyik a másik helyett megy el és fordítva.

Most arra készülnek,hogy a nyelvvizsgát "hamisítják"meg. Magyarán a nyelvet jobban beszélő gyereked menne el a másik helyett nyelvvizsgázni.

Mit szólnátok ehhez, mint szülő?Akárhogy is nézzük, ez bűncselekmény. A lebukási esély minimális.


2016. febr. 8. 11:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
nyilván egymás tükörképei. a személyit ki szokták cserélni ilyen esetben egymás között.
2016. febr. 8. 12:00
 2/61 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok nagy barátja semmiféle csalásnak, de spec ebben az esetben drukkolnék nekik...
2016. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
86%
Élelmesek, jól teszik, én is így csinálnám.
2016. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
83%

Nem díjaznám.

Abban az esetben elnézném (ha nyilvánosan nem is helyeselném), ha a tudásuk egyforma, csak az egyik pánikolós és pusztán ezért megbukna.

Te melyik vagy? Aki megy, vagy aki helyett mennek? :)

2016. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
20%
Én a tíz körmükről lekapnám őket. Ez bűncselekmény, és semmilyen "szent cél" érdekében nem biztatnám ilyenre a gyerekemet. Még ha nagyon kicsi is a lebukás veszélye, akkor sem tanítanám őket arra, hogy ez helyes.
2016. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
83%
Én azt mondom, ha az élet adott a kezükbe egy ilyen lehetőséget, akkor élni kell vele.
2016. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
77%
Úgy írjátok, hogy bűncselekmény, mintha gyilkosságról lenne szó. Ha nem az a szitu, hogy az egyik mindent tud, a másik semmit, akko semmi bajom nem lenne vele. Kihasználják a lehetőséget.
2016. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
24%

Nem örülnék neki, mert ha lebuknak, akkor sokkal többet vesztenek egy nyelvvizsgánál.

Bíróság, idézések, perindítás, és az erkölcsijükbe is belekerül, mint csalás, okirattal való visszaélés, stb.

2016. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
34%
Nos utolsó, biztos így gondolod majd akkor is, ha teszem azt a butuska, aki amúgy nem tudott volna levizsgazni operál majd még. ...
2016. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
86%

A helyzettől függ.

Pl. vezetésnél forgalmi vizsgánál nagyon kiakadnék, és tennék valamit ellene, ha megtudnám, hogy ilyenre készülnek. Hiszen ez veszélyes.

Nyelvvizsgánál attól függ, hogy hogyan állnak a nyelvből. Ha az egyik tök hülye belőle és elküldi a másikat, aki jó, akkor kiakadnék.

Ha az egyik nem rossz, de nagyon fél és nagy a tétje, pl. sulihoz van munkához nagyon kell a vizsga és nincs idő újra csinálni, akkor nem akadnék ki.

Valamennyire bulinak tekintetném. Én is biztosan kihasználtam volna bizonyos esetekben ezt a lehetőséget.

Persze ez csak olyan helyen működhet, ahol senki sem ismeri őket. Mert én ismerek ikreket és ha kicsit megismered őket, akkor nem érted, hogy mások hogyan is keverhetik össze őket.

2016. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!