Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy osztálytársam észrevette...

Egy osztálytársam észrevette a vágásokat a kezemen, most szerintetek mit gondol?

Figyelt kérdés

Ma tesin megszólított, és megkérdezte, hogy mi történt a kezemmel. Én egy picit leblokkoltam, nem igazán tudtam mit mondani erre, és nem akartam bevallani sem, mivel többen is voltak a közelben. Bár szerintem gondolta ő hogy mi a helyzet :/

Egyébként nem mostaniak a sebek, ha azok lennének, hosszúujjúban lettem volna. De mivel most már csak egy picit látszódnak, úgy gondoltam, feltűnőbb lenne a hosszúujjú, a vágásokat tuti nem látják meg. Hát...tévedtem xD


Kicsit attól félek hogy megbélyegezne, elkönyvelne mindennek. Ráadásul lány, szóval még cikibb az egész :/



Még mielőtt valaki elkezdi írni hogy biztos csak figyelemfelkeltésből vagdosom magam, az zárja be a böngészőjét. Nem szeretnék ilyen válaszokat.


Bocs ha hosszú lett ):



2016. febr. 16. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz attól h rosszul itél meg. Akkor beszélj vele négyszemközt
2016. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 vfrtom ***** válasza:
Attól még,hogy nem vallod be magadnak beteg vagy. Előbb orvossal beszélj, vagy magaddal tsztázd ezt a beteg dolgot. Nem ,ez nem normális.
2016. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérjed meg hogy ne mondja el senkinek, hátha nem fecseg, ha nem akarsz róla beszélni. Átérzem a helyzeted, én is vagyok sokszor hasonló helyzetben (nem vagdosás miatt mondjuk).

16 F

2016. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Arra,hogy mit fognak gondolni mások a vágásaidról,akkor kellett volna gondolni ,mielőtt még megtetted!

Most már örökké ott fognak maradni és 40 évesen is magyarázkodhatsz mindenkinek.

Mondd meg a lánynak az igazat,hogy miért csináltad magadal ezt és kész,úgyis kérdezni fogják még az életed során többen is.

2016. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Remélem 40 évig nem fogok élni xd
2016. febr. 16. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Tanulj meg boldog lenni minden helyzetben. Ha nem tudod hogyan s szeretnéd, írj rám.

Miért lenne ciki? Tudod egyáltalán mi az? Nem egyáltalán nem számít.

Ha ő elkönyvel valaminek, mit számít? Attól nem leszel más ember.

2016. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 vfrtom ***** válasza:
64%
Így van , nem számít más mit gondol, attól még beteg vagy. És nem ciki, hanem szánalmas. Mivel ide is fel raktad a nyűgödet , nyilván érdekel màsok véleménye. Változtass , ha nem tetszik. Más küzd azért , hogy éljen , akár önhibáján kívül, (értsd: betegség, baleset) te meg eldobnád, bár ahhoz gyáva vagy.
2016. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves vfrtom!


Itt nem arról van szó, hogy nyűgösködöm. Ha normálisan elolvastad volna a kérdés leírását, nem szarnál ide KÉTSZER, mivel kifejezetten kértem rá minden válaszolót. Kivéve persze, ha bunkó vagy (az vagy)


A kérdés itt az volt, hogy mit gondolhat rólam !!Ő!!. A te véleményedre is kíváncsi voltam, de nem magammal, hanem a szituácíóval kapcsolatban...


És milyen jogon nevezel te gyávának engem? Hisz alig tudsz rólam valamit. (Azt pedig, hogy szánalmas vagyok, beismerem, ezzel megfogtál)

2016. febr. 16. 19:06
 9/11 vfrtom ***** válasza:
Na akkor, ha normális , egészséges ember akkor szánalmasnak fog tartani és ha mellé emócionálisan is érzékeny akkor lehet, de csak lehet, hogy segítene. De ez csak akkor működhet, ha kilépsz a szánalmas, gyáva ( nem mersz szembenézni valamivel és ezért vagdosod magad) kis gubódból.
2016. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Képzeld, azon vagyok :p
2016. febr. 17. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!