Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy osztalytarsam tlpiszkal...

Egy osztalytarsam tlpiszkal fenyeget mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a gyerek szilver 15 lesz en meg 14 de en jo tanulo vagyok o mwg verekedos. Suliban o meg a baratja szabi kover szabi amugy devmeg a legjobb baratomat is atallitotta s piazkalnakbengwm ugy szoktak csufolni a tobbieo jatekbol h kiralY de tesi oran mondta nekem adorsz utana szilver ugy tett az anya alatt! Utana nezett ram s mondta h van valami gond!? Levi a legjobb baratomat boztatja h piszkaljon meg ker tole wnni sokszor levi meg ad neki... mit tegyek?

#osztálytárs #Umit tegyek?
2016. febr. 24. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdés, amit azért jelentek, mert abszolút nem értek és olvashatatlan. De komolyan, esküszöm, hogy nem értem. Félig orosz az egész.
2016. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fuss neki még egyszer, mert nem lehet elolvasni.
2016. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből annyit fogtam fel, hogy te jó tanuló vagy. Milyenek lehetnek a többiek, ha te vagy a jó tanuló? o.O :D
2016. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó tanuló vagy, de ettől függetlenül ajánlanám figyelmedbe a magyar helyesírás alapos áttanulmányozását. Majd ha tudsz rendesen írni, tedd fel újra, értelmezhetően a kérdést.
2016. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden alkalom után jelentsd tanárnak/tanároknak/igazgatónak/szülőknek mikor hazamész.

Ha minden nap 10, akkor minden nap 10 szer.

2016. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SÍROK XDDDDDDDDD
2016. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Khm... gondolom telefonról írsz, de azért figyelj már rá, hogy ne pötyögj félre minden második betűt. A szilver, szabi, levi három fiú?
2016. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel érdekes lehet a sztori, várom hogy újra megírd, bár úgysem fogod...


Azt javaslom mint az előttem szóló egyik válaszoló. Szólj tanárnak, szülőnek minden alkalom után, ha nem történik semmi, akkor vedd saját kézbe az ügyet. Legyen nálad egy jól kihegyezett ceruza, a kötekedőbe állítva elég elrettentő tud lenni a többiek számára is. Lehetőleg "csak" izomba, pl comb, vagy farpofa, ölni még nem kell a te korodban. :)

Elég erősen kell indítani a cerkát, szóval legyen jó a fogása :D


Azoknak akik szerint ez durva, azok jobb ha belegondolnak, hogy bizony az élet is az, még ha mézes-mázasnak tűnik sokszor, akkor is.


(természetesen a tanácsok a vicc kategóriába tartoznak, semmiféle felelősséget nem vállalok értük)

2016. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!