Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan keltsek olyan hatást,...

Hogyan keltsek olyan hatást, hogy Vámpír vagyok?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim folyton piszkálnak és szeretnék rájuk ijeszteni egy kicsit,de csak azért,hogy ne piszkáljanak.Azt szeretném ha azt hinnék,hogy vámpír vagyok ha van ötletetek írjátok meg.

2016. márc. 4. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csináld ezt.

Óriási baromnak fognak tartani, nem vámpírnak.

2016. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kezdj el valamiféle küzdősportra járni! Hidd el, hasznosabb lenne! ...és nem mellesleg nem is piszkálnának többet...
2016. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Buta vagy, már bocsi, nem fognak megijedni, totál elásod magad, a cikizés csak durvulni fog, ne akarj olyan dolgokat csinálni, ami eltér az átlagtól...az ilyeneket mindig kirekesztik, neked lesz rosszabb őket nem hatod meg vele
2016. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:D
2016. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igyál szünetben 100% paradicsomsűrítményt flakonból
2016. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Kérdező, remélem ezt viccnek szántad, mindenesetre nagyon megnevettettél. Ha viszont mégis komolyan gondoltad volna, akor gyorsan verd ki a fejedből, nagyon buta ötlet.

Mivel piszkálnak? Talán ha elmondanánk tudnánk segíteni, más megoldást találni nem ilyen röhejest. :D

2016. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Viselkedj gyerekként
2016. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk annak idején simán megvetünk volna érte vagy rosszabb esetben egy jó lövést kaptál volna számszeríjjal.

Azt se tudod hogy néz ki egy valódi vámpír arról nem is beszélve hogy azzal nem dicsekednél. Ne is akard ilyennel magadra hívni a figyelmet.

2016. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ezt csak akkor csináld ha 11 évesnél kisebb vagy.
2016. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Azrael666 válasza:
Nekem azt hitték, hogy az vagyok és féltek is tőlem és egyben csodáltak is :D De most komolyan
2016. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!