Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy keltsek jó benyomást az...

Hogy keltsek jó benyomást az új osztályomba?

Figyelt kérdés

Új osztályba megyek, ahol szeretnék mindent újrakezdeni, mert sajnos nem úgy alakult az életem az utóbbi időbe, ahogy szerettem volna. Se tanulás, se más terén.. De most a lényeg az, hogy nem szeretném elszúrni ezt a lehetőségem. Hogy viselkedjek az új osztályomba? Hogy szerezzek barátokat? (van, akit már ismerek) Hova üljek? Mert gondolom mindenkinek van már helye, de egyedül nem szeretnék. Egyetlen egy ember van, aki hallott rólam pletykákat már és neki is szeretném bebizonyítani, hogy nem olyan vagyok. Ezt, hogy csináljam?

10.be megyek

16/L


2014. szept. 7. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Normálisan . Ne paráz nincs miért !
2014. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Halil_HuN válasza:
add magad , akinek nem tetszik elmehet melegebbre ;)
2014. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dopajama válasza:
ne feszengj! legyél laza, probálj magabiztosnak tűnni, de ne tulságosan! nehogy az higyjék el száltál magadtól, aztán ismerkedj, te nyiss az emberrek felé, ezt mindenki szereti, probálj közösséget teremteni
2014. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!