Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hiszi minden tanár hogy...

Miért hiszi minden tanár hogy ki van közösítve az az adott diák aki nem szeret közönségben lenni? komolyan ennyire buták? Tanár létükre

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 11:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kb.100-szor megmondtam nekik hogy nem vagyok kiközösítve,de nem fogják fej azzal a diplomás eszükkel,én magam vagyok olyan elvont ennyi
2016. márc. 6. 11:22
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne valaki attól buta, mert azt gondolja, hogy ki vagy közösítve? Szerintem az egyedül bolyongó emberekről mindenkinek ez a benyomása. De amilyen nagyképű vagy, nem csodálkoznék ha tényleg ki lennél közösítve emiatt.
2016. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy leírtad. Vannak, akik ezt tényleg képtelenek felfogni, annyira korlátoltak szellemileg. Idősebbeknél méginkább gyakori, azoknak átalában fogalmuk sincs az ilyen dolgokról. Egy 26-30 körüli tanár szerintem simán megértené, hogy mi a szitu.
2016. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Értem én a dolog lényegét, szeret egyedül lenni, ennyi. Ehhez nem kell Einsteinnek lenni.

De mivel ritka az olyan ember, akinek nincsenek szociális igényei,, ezért általában azt feltételezik hogy nem önszántából van egyedül. Ez nem ész kérdése.

Csak arra akarok kilyukadni, hogy amilyen felsőbbrendűségi érzéssel nyilatkoztok másokról, nem lepődnék meg, ha em keresnék a társaságotokat.

2016. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lepontoz azért, mert nincs igaza... :'DDDD Én itt befejeztem.
2016. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es azért vagy lepontozva mert segg hulye vagy :)
2016. márc. 6. 11:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Örülök neki, de nem én pontoztalak le :) Arra azért kíváncsi lennék, hogy miben nincs igazam. Gondolom nem tudod kifejteni.
2016. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7., már nem azért, biztos én vagyok vak, de elmondanád, hol is irt a kérdező bármi rosszat a többiekről? Vagy hogy érted, hogy felsőbbrendűként nyilatkozik másokról? :D Attól beképzelt lesz valaki, hogy nem megy oda mindenkihez jópofizni?

Ha valakinek nem vagy szimpatikus, egyből azt gondolod róla, hogy azért nem barátkozik veled, mert annyira sokat gondol magáról, hogy téged még arra se méltat, hogy meg akarjon ismerni, mert rohadtul nem is érdekled? Az eszedbe sem jut, hogy esetleg egyszerűen nincs igénye arra, hogy mindig beszélgessen valakivel, szivesebben van el inkább magában? Tuti valami nagyképű kis cafka, amiért nem akar pont veled vagy a hozzád hasonló értelmes emberekkel társalogni....

Ezek alapján inkább te tűnsz beképzeltnek.

Én is inkább magamnak való vagyok és ha másoknak is ilyen hülye felfogásuk van, mint neked, akkor inkább nem is bánom, hogy nem beszélek velük :"D

2016. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Idézem: "komolyan ennyire buták?" "nem fogják fel azzal a diplomás eszükkel"

Szerinted ez nem lekező? Ha ilyen stílusban nyipatkozik a tanárairól, akkor gondolom mással is így beszép.

Kicsit dolgozz a szövegértéseden, kis gyakorlás és majd a végén megérted, hogy miről beszélnek az emberek kőrülötted.

2016. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mások gondolom nem buzerálják minden nap azzal, miért nem megy oda másokhoz beszélgetni? Nekem is van olyan tanárom, aki bármikor meglát, egyből jön magyarázni, hogy mi a baj, miért nem a többiekkel vagyok szünetben, meg miért egyedül járok haza, miért nem lát soha együtt a többiekkel. Kb már huszadjára mondtam el neki, hogy nem jövök ki velük jól és pont, nem bánt senki, nem is érzem magam rosszul, szóval nem kell aggódnia, mégis mindig eljátssza ezt. Ilyen emberekre nem lehet mást mondani, mint azt, hogy s_gghülyék és ennyi ésszel nem értem, minek tanitanak. Szerintem a kérdező is ilyen emberekről beszélt olyan lekezelő stilusban, méghozzá jogosan.
2016. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!