Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megtalált a tini hülyeség?

Megtalált a tini hülyeség?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam és most is utálom a romantikát és szerelmes dolgokat, mindig furcsán néztem azokra,akik azt hajtogatták,hogy ők 10-15 évesen szerelmesek valakibe.


Mindig is undorodtam az olyan kérdésektől,hogy: Neked ki tetszik?

Milyen fiút szeretnél? Szerinted ő helyes? stb....


Viszont nyolcadikos vagyok (14 éves lány) és úgy érzem engem is eltalált a tini hülyeség,de nem akarom elhinni,pedig ez az igazság.



Ezzel alapvetően nem is lenne baj,ez normális.

A baj az,hogy a beteg elmém egy olyan logikátlan dolog felé húz,hogy nem hiszem el.


NOS, nem mondanám,hogy szerelmes vagyok a tanáromba,de nagyon vonzódom hozzá.

Három éve tanít (26-27 éves) ,imádom azokat a tantárgyakat amiket tanít ,én vagyok az egyik legjobb tanítványa,elmondása szerint.


A hetedik vége óta mindig lesem,hogy melyik tanteremnél van,mindig ott vagyok a közelében,valamiféle megnyugvást ad.


A héten néhány nap együtt szoktunk utanzi, a buszon ,sokat szoktunk beszélgetni a tananyagról,az osztálytársaimról, sulis eseményekről. (amikor kiközösített szürke egér voltam ,neki mondtam el legelőször azt ,hogy bántanak testileg és lelkileg)

Mintha a bátyám lenne (csak nyilván nem vagyok vele olyan közvetlen,mint egy családtaggal)



Már már kényszeresen kéresem a társaságát ( nem beszélgetés szempontjából,csak jó látni )


Nem is értem magam,hisz nem tartom helyesnek a tanár urat.



Hogyan lehetne megszüntetni ezt a tini hülyeséget az agyamban?



2016. márc. 4. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Találkozz velem es akkor engem fogsz követni 😉

16f

Viccet felre teve barátkozz masokkal es tereld el a figyelmedet rola...

2016. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez inkabb rajongas, mint szerelem, foleg ha kulsore sem tetszik neked egyaltalan. masfelol pedig, gyorsan allj le a dologrol, tereld el a figyelmed, gondolj arra, hogy elballagsz hamarosan, ami konnyit majd a helyzeteden, mert ha valamilyen modon kozelebb kerultok egymashoz, akkor o nagyon nagy bajba kerulhet MIATTAD. ezt biztos nem akarod neki, ha kedves szamodra.
2016. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg ezt a filmet: Molly Maxavell
2016. márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1-es ez jo volt:D:D 16L
2016. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Huh Köszi 😃 igyekesztem ütős lenni mint a dob 😃
2016. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ebből nem lesz semmi felejtős
2016. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nikiiii12 válasza:
Én is így jártam, ha szeretnél beszélni róla írj privátban!:)
2016. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!