Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A rendőr feljelentett, jogtala...

Tom1982 kérdése:

A rendőr feljelentett, jogtalan P-s rendszám használatáért. Mik lesznek a következmények? Mekkora pénzbüntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Haza fele hoztam egy autót, osztrák papírokkal műszakival. Vezetett p.s okmányokkal. Munkaszerződésem nem volt...

2014. ápr. 6. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben azzal beszélj, akitől a rendszámod volt.


Na meg mit vallottál be?

Mert gondolom meg lehet próbálni utólag bemutatni a munkaszerződést, ezzel meg némi büntetéssel elintézni az ügyet.


És ha voltak rajta érvényes osztrák papírok, akkor minek kellett rá a P-tábla?

2014. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vannak papírjai még nem jelenti, hogy van rendszáma.

Én is úgy hoztam az enyémet, hogy megvolt minden papírja, de mivel ki volt vonva ausztriában rendszáma sem volt.

Csak engem nem kaptak el.

2014. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyan ez a helyzet. Munkaszerződést leellenőrzi APEH, és ha az bukta akkor az okirat hamisítás, bűncselekmény ha jól tudom. Elismertem hogy nincs munkaszerződésem.
2014. ápr. 6. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!