Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan illeszkedjek be a...

Hogyan illeszkedjek be a középiskolába?

Figyelt kérdés
Most fogok menni középsuliba, de a gólyatáborra való beiratkozásról lemaradtam. :/ attól félek, hogy ott fog majd mindenki megismerkedni, és hogy akkor engem hogy fognak majd fogadni. segítsetek! hogyan illeszkedjek be?

2012. júl. 14. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ha haverral/barátnővel mész akkor semmi probléma,jönni fognak hozzátok az biztos.de ha egyedül akkor van pár tippem:

-soha ne húzódj vissza!!ez a legfontosabb

-kezdj el 1-2 osztálytárssal beszélgetni,főleg olyannal aki egyedül van,mert a többi nem biztos hogy befogad

-ha van szimpi egy körben,akkor azzal kommunikálj,(persze ha nincs magányos emberke,vagy elfogytak),ha kölcsönös,akkor úgyis kiszakad vagy befogadnak közéjük

sok sikert :D

2012. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiféleképp nem lehet már beiratkozni? Ha felhívjátok a sulit sem tudtok valamit tenni az ügy érdekében?


Amúgy nálunk például nem is volt gólyatábor, de csomóan úgy jöttek, hogy már ismerték egymást általános iskolából. Én senkit sem ismertem, mégis találtam magamnak barátot. :)


Szóval ne görcsölj rá túlságosan. Csak legyél nyitott, érdeklődő. Ne zárkózz el. Mindenki egy kicsit elveszett lesz az első napokban, de hamar belerázódtok majd.

2012. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként márcsak pótbeiratkozás lesz augusztusban de ott már nem lehet jelentkezni a táborba
2012. júl. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!