Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jobb az ha valaki azért nem...

Jobb az ha valaki azért nem jár bulizni mert nincs kivel? Csomó osztálytársam panaszkodik hogy szülei nem engedik ide vagy oda. Hát engem engednének mégse megyek soha sehova.

Figyelt kérdés

Agybajt kapok retek osztálytársaimtól akik arra panaszkodnak szüleik nem engednek ide oda. És jaj de szörnyű.

Hát engem engednének a szüleim bárhova. Pénzem is lenne. De nem megyek soha sehova. Miért nem? Mert kivel mennék.

Ennyi az ok.

Most akkor nekem jobb /rosszabb mint nekik?


2016. márc. 18. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen neked mert, nincsenek barátaid........

Talán próbálkoznod kéne barátokat szeretni..

2016. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aztán hogy? Ha 18 év alatt egyet se sikerült ezután se fog.

A kutyának se kellek (vagy lehet hogy nekem nem kell a kutya se? az is lehet-és nem mindegy melyik!)

2016. márc. 18. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá akkor soha nem lesz egy barátod se az biztos.
2016. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért hágy hogy álljak hozzá? Hogy tündérszép zseniokos kigyúrt akrobataügyes fickó vagyok? Egy főnyeremény?

De hát nem az vagyok. Egy átlagjani egy senki egy nulla. Kinek is kellenék.

Egy hozzám hasonló átlagsenkinek egy nullának. De az meg nekem nem kell.

2016. márc. 18. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:

még úgy voltam hogy megértem a kérdésben lévő problémád egészen amíg írtad ezt a remek választ.. egek

ha nem vagy elégedett a testeddel akkor dolgozz rajta! ne rinyálj már komolyan olyanokon, amin változtatni lehet és amit szinte minden második vagy még több fiú is csinál! ráadásul olyan szinten vagy negatív, akinek az ember már nem is segítene, hanem (ne is haragudj ezért) de jól pofonvágna, mert egyszerűen sugárzik belőled az utálat. ez a "senki nulla vagyok, aki csak egy másik senki nullának kellene, de nekem az nem kell". ........... komoly?.. figyelj ez no komment. vedd már észre magad, ha ekkor s*gg vagy! ugye nem kell megmagyaráznom hogy az utsó mondatod miért akaszt ki ennyire?

keress egy pszichológust, talán ő segítene, mert egy ilyen hozzáállásnál az kell

2016. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

" ez a "senki nulla vagyok, aki csak egy másik senki nullának kellene, de nekem az nem kell". ...... komoly"


Pedig ezzel össze is foglaltam az egész életem.

Változtassak magamom? Kinek? Minek?

Öljem az időt és az erőfeszítést X dologba? Kinek? MInek?

2016. márc. 19. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Magadnak. Mert téged zavar.
2020. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!