Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az új Osztálytársaim azzal...

Az új Osztálytársaim azzal bántanak, hogy olyan vézna vagyok és olyan fehér mint Taylor Swift, ez miért baj?

Figyelt kérdés

több mint 170cm vagyok és 46 kg fiúk ezt kedvelik nem?



[link]



[link]



[link]



2016. márc. 18. 11:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem ezt kedveli a többség. Én is voltam 171 cm és 43 kg. Még 55-re is azt hitték rákos vagyok. Több fiú is mondta, hogy csinos lennék, de ez már undorítóan sovány. Pár kilót szedjek fel, hogy legyen formám, legyen mit fogni. A kínai pasiknak viszont lehet bejössz. Ők a hófehér gilisztákra buknak.
2016. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd figyelmen kívül. Ne vedd magadra a bántást. Ha így teszel akkor ő nekik kedvezel ezzel és nekik lesz öröm hogy csesztethetnek! Amúgy ez nem baj hogy így nézel ki, nem látok ebben problémát.
2016. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem leszek néger senki kedvéért
2016. márc. 18. 11:27
 4/25 anonim ***** válasza:
5%

A testképzavaros nők hiszik azt, hogy minden férfinak a vékony testalkat jön be.

Ettől függetlenül ez általában alkati kérdés, amiről nem tehetsz, de a nők egyik kedvenc szórakozása az, hogy leszólják azokat akiket szebbnek tartanak maguknál.

2016. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
A hófehér bőr nagyon vonzó tud lenni, viszont tényleg túlságosan sovány vagy, és nem, nem kedveljük ezt.
2016. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Teljesen jó :)

Nekem tetszenek a vékony lányok, és a hófehér bőr is.

És nem csak nekem jön be...

Bármilyen testalakod van, úgy is lesznek olyanok, akiknek nem fogsz tetszeni. A szépség relatív :)

Hagyd figyelmen kívül, hidd el van sok olyan akinek tetszik. Akár még az osztályodban is, csak lehet valamiért nem merik mondani a másik osztálytárs miatt.

Ilyesmi azért sokszor ki szokott alakulni, hogy egy közösségben nem mersz xy-t mondani, mivel helyben felnégyelnének :D (vagy tipikus eset hogy van 1 h**ye és csinálja azt a többi is; pl. elkezd szekálni valaki valakit vmiért és utána már többet is fogják, már csak megszokásból is, akár még úgy is ha nem ért vele egyet - csak hogy ne tűnjön ki a többitől)


Viszont, ha nem annyira hagyod magad, utána le fognak szokni.

Indulj ki abból, hogy szép vagy! Egyáltalán nem baj, hogy fehér vagy, miért lenne??? :D

Az pedig hogy kinek mi jön be: telt vagy vékony.. eléggé változó (vagy egyéb, szintúgy bőrszínnél is)

Taylor Swiftet is sokan szeretik. Arcra, alakra, hangra egyaránt. Én inkább dicséretnek venném (ha lány lennék :D )

2016. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Nekem például egyáltalán nem tetszik ez a vékony alak, inkább a husis alak jön be...


Legjobb barátomnak inkább a te alakod tetszene...


Szóval nem mindenki egyforma, de ha 1 hülye elkezdi akkor sokan követik, mert ha nem áll be a sorba akkor őt fogják csesztetni...


23F

2016. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Engem mindig piszkálnak a vékonyságom miatt,meg hát középmagas is vagyok,és magassarkút hordok,de dívatosat,nem értem miért engem piszkálnak
2016. márc. 18. 11:58
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

valószínűleg azért, mert olyan jellem vagy, hogy hagyod...


23F

2016. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert nem karcsú vagy, hanem csontsovány.
2016. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!