Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális a tesi tanár? 11/f

Normális a tesi tanár? 11/f

Figyelt kérdés
Szóval jött egy új tesi tanár(az elözőt kirugták)aki azért ad egyest mert nem fehér zokniba vagyunk ha meg valakinek szürke a változoknija akkor is beirja,Ma kb 4-5-6 gyeredknek irt be egyest.Ő lesz velünk nyolcadikig

2014. febr. 5. 21:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
11%
Persze hogy normális.Régen is ez volt a szabály(fehér póló,fehér zokni,fekete vagy kék nadrág,meg tornacipő),most se lesz másképp.
2014. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
36%
Hát mindenhol van ilyen, szerintem normális, meg kell tanulnotok azt, ami kötelező, rendre akar tanítani titeket, itt most nem a zokniról van szó, mikor elmész mondjuk középiskolába vagy bekerülsz az életbe meglátod miért volt fontos a zokniért egyest adni, hidd el :)
2014. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Tegnap jött és már egyest ad ez disznóság.Miatta

hármasra àllok tesiből már csak egy nègyes kellet volna a négyesig igy hármas leszek èvvégén mert alapbol rossz vagyok tesiből gyenge és szemüvehes vagyok.Ha miatta kettes leszek akkor hozzá vágok valamit,

2014. febr. 5. 22:06
 4/47 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem nem, nem normális. Igazgatónak lehet szólni, mert ezt senki nem várhatja el csak a testnevelés órára való öltözetet. (utána lehet olvasni)
2014. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
74%
Van benne ez is az is. Én tuti lesz.rnám de én ilyen lázadó voltam mindig is főleg tesin. :D De elvileg megtanít a fegyelemre, bár nem tudom mennyi fegyelem kell, hogy felvegyék a fehér zoknit. :D
2014. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
58%

,,Hát mindenhol van ilyen, szerintem normális, meg kell tanulnotok azt, ami kötelező, rendre akar tanítani titeket, itt most nem a zokniról van szó, mikor elmész mondjuk középiskolába vagy bekerülsz az életbe meglátod miért volt fontos a zokniért egyest adni, hidd el :)"


Rendre???? Nagy fenét, elfogadásra, alá rendeltségre tanít, nem a rendre. Emiatt tart itt az ország. Már gyerekkorban megtanítják, hogyha valamivel nem értesz egyet, ha valami nem jogos, akkor is befogod a pofád, mert ő a tanárod, ő irányít, te egy senkiházi vagy, neked nincs beleszólási jogod. Miért is van iskola? Elvileg azért, hogy a lehető legtöbbet kihozza a diákokból. Ehhez képest, a tesitanár pont, hogy demotiválja ezzel a gyerekeket, arról nem is beszélve, hogy meg akarja mutatni, hogy ő van a hierarchia csúcsán.

Röviden: a tanár egy hülye (vagy jó esetben csak rossz napja volt).

2014. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom,szerintem az ilyen nemnormális.

Az én tanárom sem volt normális,de engedte sokszor,hogy olyan ruhába tornásszunk amilyenben akarunk.

2014. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ma meg nekem órai munkára 3-at ad.Ez nem baj.De az egyik osztálytársam aki nagyonnrossz tesiben 5-öst kap míg annak osztálytársamnak aki nagyon jól csinál mindent alig adott ötöst.
2014. febr. 6. 17:07
 9/47 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ofőnek, szülőnek, igazgatónak tessék jelezni, ugyanis így még 3-4 évet nem lehet végig csinálni!
2014. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem normális

szóljatok a szülőknek és az osztályfőnöknek

ezért nem adhat egyest, normális ember nem is ad

ha ez nem használ, igazgató vagy az állami fenntartó, most nem jut eszembe a pontos neve

de ez már a szülők dolga


36f

2014. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!